Produktów
Światło LED High Bay o mocy 100–200 W
* Idealny do szop, fabryk, chłodni, magazynów i dużych zadaszonych przestrzeni.
* Wyjątkowo wydajna, wytwarzająca 26600 lumenów przy 140 lw/W.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców lamp LED wysokiego składowania o mocy 100–200 W w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Cecha produktu
1.100W 150W 200W UFO LED typu high-bay, oświetlenie przemysłowe LED, oświetlenie magazynowe LED dużej mocy.
2. Układ LED Philips, wysoka jasność 130 lm/W.
Opcjonalny kąt świecenia 3,60 stopnia, 90 stopni i 120 stopni, żywotność 50 000 godzin i 3 lata gwarancji.
4. Światło LED wysokiego składowania UFO może zastąpić tradycyjne wysokoprężne lampy sodowe i lampy metalohalogenkowe.
Dane techniczne:
| Wat | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Częstotliwość zasilania | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.95 |
| Układ LED | Chip LED firmy PHILIPS |
| Skuteczność systemu | 150 LM / W |
| CRI | Ra80 |
| Kąt wiązki | 60 stopni/90 stopni/120 stopni |
| Ocena IP | IP65 |
| Mieszkania | ADC12-odlew aluminiowy |
Więcej szczegółów obrazu



Aplikacja

Popularne Tagi: Światło LED typu High Bay o mocy 100-200 W, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Led Leaner High Bay Lights na sprzedażZobacz więcej> -
Oświetlenie Industrial High Bay Led Lights UFOZobacz więcej> -
Lampy Maxlite Led High BayZobacz więcej> -
Przemysłowa Lampa LED High BayZobacz więcej> -
Uchwyt w kształcie litery U IP65 LED UFO High Bay Lights ...Zobacz więcej> -
Oprawa oświetleniowa High Bay do magazynuZobacz więcej>










