Produktów

Oprawa oświetleniowa High Bay do magazynu
Zintegrowana obudowa z odlewu aluminiowego zapewnia szybsze odprowadzanie ciepła
Szkło optyczne przepuszczające ponad 90% światła
Sterownik IP65 z zabezpieczeniem przed zwarciem, przepełnieniem, przegrzaniem i przepięciem

Cecha produktu
1. Lampa ta charakteryzuje się wysokim strumieniem świetlnym i wyjątkową jasnością, dzięki zastosowaniu technologii chipu SMD3030.
2. Produkt charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją i obudową wykonaną z aluminium.
3. Oryginalny producent sprzętu (OEM) – instrukcja obsługi i instalacji sporządzona przez profesjonalnych inżynierów
4. Produkt ten ma szeroki zakres zastosowań, m.in. w supermarketach, magazynach, na targowiskach, w przemyśle i innych podobnych miejscach.
Dane techniczne:
| Moc: | 200/400 W/600/1000 W |
| PF: | >0.95 |
| Wskaźnik RI: | >80 |
| Układ LED: | SMD3030 |
| Lumen: | 110-120lm/w |
| Stopień ochrony IP: | Wodoodporność IP65 |
| Temperatura barwowa: | 3000k-6000k |
| Napięcie wejściowe: | częstotliwość: 50/60 Hz |
| Kąt wiązki: | 25/60/90 stopni |
| Tworzywo: | Odlew aluminiowy + szkło |
| Temperatura pracy: | -40 stopień -55 stopień |
Więcej szczegółów na temat zdjęcia






Aplikacja
Szeroko stosowane do oświetlenia hal produkcyjnych, warsztatów, magazynów, centrów logistycznych, hal wystawowych, stadionów, stoczni, kopalni, stacji poboru opłat drogowych, stacji benzynowych, supermarketów, targowisk rolniczych i tym podobnych.

Popularne Tagi: oprawa oświetleniowa high bay do magazynu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsza, tania, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka

