Produktów
Przemysłowa Lampa LED High Bay
1. Obudowa wykonana z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego.
2. Długa żywotność obniża koszty utrzymania.
3. Częste cykle włączania i wyłączania nie mają negatywnego wpływu na światła.
4. Nie uwalnia się promieniowanie UV, zapobiegając odbarwieniu rzeczy i przyciąganiu owadów.
Przemysłowa lampa LED High Bay

Wysokiej jakości oprawa LED High Bay
Opis produktu
1. Obudowa wykonana z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego.
2. Długa żywotność obniża koszty utrzymania.
3. Częste cykle włączania i wyłączania nie mają negatywnego wpływu na światła.
4. Nie uwalnia się promieniowanie UV, zapobiegając odbarwieniu rzeczy i przyciąganiu owadów.
5. Hartowane szkło i aluminiowa płyta przewodząca zapewniają wysoką transmisję ciepła.
6. Zakres dostawy obejmuje wodoszczelne połączenie typu Stucchi.
| Temperatura barwowa | 5000 K |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| klasa ochrony IP | IP65 |
| Napięcie nominalne | 240 V AC |
| Żywotność oświetlacza | 50000 h |
| min. wskaźnik oddawania barw (CRI) | 85 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rodzaj lampy | SMD |
| Długość kabla |
60 cm |
| Waga produktu (za sztukę) | 8.100 kg |
Więcej szczegółów obrazu


Podanie


Często zadawane pytania
1. Jak działają światła niskiego składowania?
Oświetlenie typu low bay jest często opisywane jako takie, które jest przeznaczone do montażu w suficie, który znajduje się mniej niż 20 stóp nad ziemią. Najbardziej typowym stylem stropu spotykanym w rezydencjach, większości placówek handlowych i budynkach użyteczności publicznej jest strop niskopodłogowy.
2. Co robią światła LED wysokiego składowania?
Oświetlenie LED typu high-bay ma odpowiednią intensywność światła, aby mogło być rozproszone na dużych obszarach lub mocno skoncentrowane na ważnych punktach, i jest specjalnie zaprojektowane do wyższych sufitów, często od 20 do 45 stóp.
3. Jakie są cele lamp wnękowych?
W celu uzyskania jasnego i jednolitego oświetlenia w dużych pomieszczeniach z wysokimi sufitami w wielu firmach preferowaną opcją jest oświetlenie typu high bay.
4. Jak trwałe są światła LED wysokiego składowania?
50 000 godzin życia. Przy pierwszej instalacji lampy MH mogą wytwarzać około 35 000 lumenów (lub 90 lumenów na wat), jednak ich spadek następuje szybko. W ciągu kilku lat strumień świetlny MH zwykle spada o 50 procent. Jednak wysokiej jakości dioda LED może działać przez 50,{7}} godzin lub dłużej.
Popularne Tagi: lampa przemysłowa led high bay, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka











