Produktów
Tymczasowe oświetlenie placów budowy o mocy 100 W
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców tymczasowego oświetlenia o mocy 100 W na placach budowy w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja:
1. Dzięki naszemu wygodnemu rozwiązaniu oświetlenia tymczasowego o mocy 100 W miejsca pracy można w prosty sposób oświetlić.
2. Dzięki naszemu niezawodnemu i-energooszczędnemu rozwiązaniu w zakresie oświetlenia tymczasowego możesz mieć pewność, że place budowy będą bezpieczne i produktywne.
3. Dzięki naszemu tymczasowemu oświetleniu placów budowy o mocy 100 W możesz cieszyć się łatwością jego szybkiej konfiguracji i wygodą działania przez dłuższy czas.
Specyfikacja:
| Moc | 20W 30W 40W |
| Wydajność świetlna | >110 mb/w |
| Źródło światła | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura pracy | -40 ~ 45 stopni |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Wodoodporność IP65 |
| Klasa IK | 07 |
| Długość życia | 50000 GODZIN |
| Napięcie wejściowe | 85-265 V prądu przemiennego |
| Nurek | Wewnętrzny zasilacz |
| Ściemnianie | NIE |
| Anioł Promienia | 360 stopni |
| PF | >0.95 |
| Gwarancja | 5 lat |
Szczegółowe obrazy:



Stosowanie:

O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: Tymczasowe oświetlenie 100 W na place budowy, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Tymczasowe światło roboczeZobacz więcej> -
Tymczasowe światło robocze dużej mocyZobacz więcej> -
Przenośna lampa robocza na budowieZobacz więcej> -
Aluminiowa lampa robocza o mocy 120 WZobacz więcej> -
Możliwość podłączenia światła roboczego LEDZobacz więcej> -
Tymczasowe światło robocze z pojedynczym przewodemZobacz więcej>












