Produktów
Tymczasowe światło robocze dużej mocy
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców tymczasowych świateł roboczych dużej mocy w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja:
1. Tymczasowe lampy robocze dużej mocy zaprojektowano tak, aby zapewniały wyjątkowo doskonałe oświetlenie każdego miejsca pracy, zapewniając w ten sposób najwyższy możliwy poziom widoczności i bezpieczeństwa.
2. Konstrukcja tej lampy roboczej została zaprojektowana tak, aby była-odporna na wstrząsy i solidna, dzięki czemu może wytrzymać rygorystyczne warunki pracy.
3. Ta-lampa robocza o dużej mocy zapewnia łatwość i wszechstronność podczas wykonywania każdej pracy, ponieważ ma możliwość regulacji ustawień, a proces instalacji jest prosty.
Specyfikacja:
| Moc | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Wydajność świetlna | >110 mb/w |
| Źródło światła | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura pracy | -40 ~ 45 stopni |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Wodoodporność IP65 |
| Klasa IK | 07 |
| Długość życia | 50000 GODZIN |
| Napięcie wejściowe | 85-265 V AC |
| Nurek | Wewnętrzny zasilacz |
| Ściemnianie | NIE |
| Anioł Promienia | 360 stopni |
| PF | >0.95 |
| Gwarancja | 5 lat |
Szczegółowe obrazy:



Stosowanie:

O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: Tymczasowe światło robocze dużej mocy, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka












