Produktów
Aluminiowa lampa robocza o mocy 120 W
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców aluminiowych reflektorów roboczych o mocy 120 W w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja:
1. Ta aluminiowa lampa robocza o mocy 120 W jest wyposażona w super jasne żarówki LED zapewniające maksymalne oświetlenie w każdym miejscu pracy.
2. Trwała aluminiowa konstrukcja zapewnia{{1}długotrwałą wydajność nawet w trudnych warunkach pracy.
3. Dzięki regulowanej podstawie i łatwemu--uchwytowi do przenoszenia ta lampa robocza zapewnia wygodne i wszechstronne opcje oświetlenia dla różnych projektów.
Specyfikacja:
| Moc | 20W 30W 40W 50W |
| Wydajność świetlna | >110 mb/w |
| Źródło światła | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura pracy | -40 ~ 45 stopni |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Wodoodporność IP65 |
| Stopień IK | 07 |
| Długość życia | 50000 GODZIN |
| Napięcie wejściowe | 85-265 V AC |
| Nurek | Wewnętrzny zasilacz |
| Ściemnianie | NIE |
| Anioł Promienia | 360 stopni |
| PF | >0.95 |
| Gwarancja | 5 lat |
Szczegółowe obrazy:



Stosowanie:

O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: Aluminiowy reflektor roboczy 120 W, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupić, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka












