Produktów
Oświetlenie stadionowe LED o dużej mocy
1. Obrotowy moduł, moduł obrotowy w górę iw dół o 15 stopni.
2. Wydłużony wspornik montażowy do dużych obciążeń, umożliwiający obrót o 360.
3. IP65 wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy i antykorozyjny.
Stadionowe oświetlenie LED o dużej mocy

Producenci i dostawcy reflektorów LED o mocy 1000 W w Chinach, reflektory stadionowe LED to idealna opcja oświetlenia stadionów lub obiektów sportowych, placów rozrządowych, dużych / otwartych przestrzeni i oświetlenia wysokich masztów.
Opis produktu
1. Obrotowy moduł, moduł obrotowy w górę iw dół o 15 stopni.
2. Dostępnych jest wiele opcji soczewek optycznych z kątami, w tym 20 stopni/40 stopni/60 stopni/90 stopni/140*100 stopni/120 stopni PC, aby sprostać wymaganiom profesjonalnej dystrybucji światła.
3. Wydłużony wspornik montażowy do dużych obciążeń, umożliwiający obrót o 360 stopni.
4. Przyjmuje żebra chłodzące, które mają duży obszar promieniujący, doskonałą wydajność rozpraszania ciepła. Płetwy są lekkie i niezawodne,
bardzo wygodny do wysyłki/instalacji i konserwacji.
5. IP65 wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy i antykorozyjny.
| Rodzaj produktu | Stadionowe oświetlenie LED o dużej mocy |
| Moc | 1000W |
| Napięcie wejściowe | AC 100-277V 50/60Hz |
| lumenów | 160,000LM |
| Wydajność świetlna | 160 lm/W |
| Źródło światła | Lumileds SMD5050 |
| CRI | >80 |
| KELWIN (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Kąt wiązki | 20 stopni/40 stopni/60 stopni/90 stopni/140×100 stopni/mleczny PC 120 stopni |
| ŚCIEMNIANIE | Bez możliwości ściemniania / Możliwość ściemniania |
| Moc kierowcy | Meanwell / Sosen |
| Współczynnik mocy | >0.95 |
| Klasa IP | IP65 |
Więcej szczegółów


Podanie

Wysoki maszt oświetleniowy został specjalnie zaprojektowany z obrotowymi modułami umożliwiającymi niestandardowe rozproszenie światła i usuwanie ciemnych obszarów. często używane w magazynach, arenach, stadionach, boiskach sportowych, polach golfowych, zakładach produkcyjnych, polach naftowych, oświetleniu bezpieczeństwa i innych miejscach.
Popularne Tagi: ledowe oświetlenie stadionowe o dużej mocy, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Led Stadium Light 1000w 180lm/WZobacz więcej> -
Oświetlenie zewnętrzne LED do boiska do siatkówkiZobacz więcej> -
Sportowe moduły opraw oświetleniowych Reflektory sportowe...Zobacz więcej> -
Przemysłowe oprawy oświetleniowe High BayZobacz więcej> -
Oświetlenie LED na krytym boisku do koszykówkiZobacz więcej> -
Wpływ technologii oświetleniowej na dobrostan i wydajność...Zobacz więcej>











