Produktów
Stadionowa oprawa oświetleniowa LED o mocy 1000 W
1.Użyj LUMILEDS® LUXEON 3030, który ma wysoką wydajność luminancji 150 LM/W.
2. Szerokie napięcie Meanwell Driver lub moc innej marki: AC100-277V 50/60Hz.
3. Każdy moduł ma 50, 55, 56, 60, 64 lub 84 chipy LED.
4. Opcjonalne kąty fasoli: 15 stopni, 30 stopni, 60 stopni, 80 stopni i 150 stopni
5. IP65 wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy i antykorozyjny.
Oprawa stadionowa LED o mocy 1000 W

Zewnętrzne oświetlenie stadionowe LED IP65 wodoodporne oświetlenie LED o mocy 1000 W
Opis produktu
1.Użyj LUMILEDS® LUXEON 3030, który ma wysoką wydajność luminancji 150 LM/W.
2. Sterownik Meanwell o szerokim napięciu lub zasilacz innej marki: AC100-277V 50/60Hz.
3. Każdy moduł ma 50, 55, 56, 60, 64 lub 84 chipy LED.
4. Opcjonalne kąty fasoli: 15 stopni, 30 stopni, 60 stopni, 80 stopni i 150 stopni
5. IP65 wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy i antykorozyjny.
| Rodzaj produktu | Oprawa stadionowa LED o mocy 1000 W |
| Moc | 1000W |
| Napięcie wejściowe | AC 100-277V 50/60 Hz |
| lumenów | 160,000LM |
| Wydajność świetlna | 160 lm/W |
| Źródło światła | Lumileds SMD5050 |
| CRI | >80 |
| KELWIN (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Kąt wiązki | 20 stopni/40 stopni/60 stopni/90 stopni/140×100 stopni/mleczny PC 120 stopni |
| ŚCIEMNIANIE | Bez możliwości ściemniania / Możliwość ściemniania |
| Moc kierowcy | Meanwell / Sosen |
| Współczynnik mocy | >0.95 |
| Klasa IP | IP65 |
Więcej szczegółów

Aluminiowy radiator z żeberkami zapewnia wydajne i szybkie odprowadzanie ciepła.

Obróć wspornik o 180, regulowany kąt dla precyzyjnej i elastycznej obsługi, z blokadą przekładni.
Wniosek

Często zadawane pytania
1. Jesteś firmą handlową lub producentem?
Jako producent świadczymy usługi OEM i ODM.
2: Kiedy zostaną dostarczone próbki?
W przypadku produktów o standardowych potrzebach trwa to zazwyczaj 2-3 dni.
3. Czy Twoje produkty spełniają nasze standardy?
Tak, nasze towary przechodzą niezbędne testy, takie jak CE, RoHS, UL itp.
4. Jak nadzorujecie jakość pracy?
Trzy testy na liniach produkcyjnych, IQC i 100-procentowe testy starzenia przed pakowaniem to sposób, w jaki regulujemy jakość produktu.
5. Co to jest MOQ?
MOQ to jedna jednostka. W przypadku niektórych produktów możemy zaoferować skromne zamówienia próbne.
6. Czy możesz zapewnić nam dobrą ofertę na zniżkę?
Jeśli kwota jest duża, bez wątpienia zapewniona zostanie dobra zniżka.
7.Jak długo trwa transport rzeczy i jak to się robi?
Zazwyczaj dostawa trwa 4-5 dni. Dozwolona jest droga lądowa, wodna lub w jakikolwiek inny sposób.
Popularne Tagi: Oprawa stadionowa led 1000w, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsza, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Najjaśniejsze oświetlenie stadionowe Led 180lm/WZobacz więcej> -
180lm/ W 1000 Watt Led ReflektorZobacz więcej> -
Oświetlenie na świeżym powietrzu dla koniZobacz więcej> -
Reflektor LED 300 wZobacz więcej> -
Okrągłe światło przeciwpowodziowe SportlightZobacz więcej> -
Piłkarska lampa reflektorowaZobacz więcej>










