Produktów
Sztuczne oświetlenie
1. Oszczędność energii do 90 procent w porównaniu z naświetlaczami wykorzystującymi lampy halogenowe.
2. Oszczędność energii do 45 procent w porównaniu z oprawami wykorzystującymi konwencjonalne lampy wyładowcze.
3. Jasne, solidne i trwałe.
4.Jednorodny rozkład luminancji i zmniejszone olśnienie
Sztuczne oświetlenie

Opis produktu
1. Oszczędność energii do 90 procent w porównaniu z naświetlaczami wykorzystującymi lampy halogenowe.
2. Oszczędność energii do 45 procent w porównaniu z oprawami wykorzystującymi konwencjonalne lampy wyładowcze.
3. Jasne, solidne i trwałe.
4.Jednorodny rozkład luminancji i zmniejszone olśnienie
Gwarancja 5,5 roku.
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Kąt emisji światła | 120 stopni |
| Napięcie nominalne | 240 V AC |
| Minimum maksimum. częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Rodzaj lampy |
SMD |
| Głębokość | 60 mm |
| min. wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| min. odporność na temperaturę | -20 stopień |
| Maks. odporność na temperaturę | 50 stopni |
| Materiał | Aluminium |
| klasa ochrony IP | IP66 |
| Minimum maksimum. napięcie nominalne | 220 / 240 V AC |
Więcej szczegółów obrazu

Zaawansowana konstrukcja radiatora.Projekt naukowy wytrzymały aluminiowy radiator, doskonałe rozpraszanie ciepła, długa żywotność.
Specjalne żebra radiatora. Pomóż wydobyć więcej ciepła.

Podanie

Często zadawane pytania
1. Jak dużego reflektora potrzebuję?
Światła przeciwpowodziowe wymagają700 do 1300 lumenów. Im jaśniejsze są światła, tym więcej emitują lumenów, a Twoja przestrzeń jest bezpieczniejsza.
2. Czym jest ekwiwalent reflektora LED o mocy 100 W?
1000 W. Moc wyjściowa 100 W odpowiada okStandardowy reflektor o mocy 1000 W. Dzięki dłuższej żywotności lampy o 30{1}} w porównaniu z alternatywą halogenową ta solidna oprawa oświetleniowa pozwala zaoszczędzić do 80 procent zużycia energii.
3. Co jest jaśniejsze 100 w lub 200 w?
The200 Wżarówki świecą większą jasnością niż żarówki o mocy 100 W.
4.Jaką powierzchnię pokrywa reflektor?
Tym samym oprawy na jednym słupie mogą obsłużyć powierzchnię około czterokrotności wysokości montażu – do kwadratu.
5. Jak obliczane są reflektory zewnętrzne?
Zaleca się skierowanie oprawy co najmniej 30 stopni poniżej poziomu i 2/3 długości w poprzek oświetlanego obszaru.
Popularne Tagi: reflektory, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Światła solarne zewnętrzne Solar Flood Light 200WZobacz więcej> -
Światła Led do halowej areny jeździeckiejZobacz więcej> -
Światła LED FloodZobacz więcej> -
Słoneczne światło bezpieczeństwaZobacz więcej> -
6500K Silny przemysł oświetleniowyZobacz więcej> -
Zamontuj sufitowe oświetlenie LED 2x4ft z płaskim panelemZobacz więcej>










