Produktów
Komercyjne reflektory LED
1. Oszczędność energii do 90 procent w porównaniu z naświetlaczami wykorzystującymi lampy halogenowe.
2. Oszczędność energii do 45 procent w porównaniu z oprawami wykorzystującymi konwencjonalne lampy wyładowcze.
3. Jasne, solidne i trwałe.
Komercyjne reflektory LED

Reflektor halogenowy miał zostać zastąpiony reflektorem LED Series Stellar Driverless. Cała lampa ma bardzo wysoki poziom wydajności i kosztów ze względu na małą konstrukcję i dużą skuteczność LED. Całość lampy posiada stopień ochrony IP66 oraz stopień odporności na wstrząsy IK08 dzięki metalowej obudowie i hartowanemu szkłu. Może być stosowany zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych w garażach, przestrzeniach publicznych, elewacjach budynków, strefach budowy, billboardach. Porównując energooszczędność z reflektorem halogenowym, oszczędza się do 90 procent. Lampa jest niezwykle prosta w instalacji za pomocą elastycznego wspornika montażowego.
Opis produktu
1. Oszczędność energii do 90 procent w porównaniu z naświetlaczami wykorzystującymi lampy halogenowe.
2. Oszczędność energii do 45 procent w porównaniu z oprawami wykorzystującymi konwencjonalne lampy wyładowcze.
3. Jasne, solidne i trwałe.
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Kąt emisji światła | 110 stopni |
| Napięcie nominalne | 240 V AC |
| watów | 10w,20w,30w,50w |
| Rodzaj lampy |
DOPROWADZIŁO |
| min. wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| min. odporność na temperaturę | -20 stopień |
| Maks. odporność na temperaturę | 50 stopni |
| Materiał | Aluminium |
| klasa ochrony IP | IP66 |
| Minimum maksimum. napięcie nominalne | 220 / 240 V AC |
Więcej szczegółów obrazu

Zaawansowana konstrukcja radiatora.Projekt naukowy wytrzymały aluminiowy radiator, doskonałe rozpraszanie ciepła, długa żywotność.
Specjalne żebra radiatora. Pomóż wydobyć więcej ciepła.

Podanie

Popularne Tagi: komercyjne reflektory ledowe, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka










