Produktów
Wodoodporna, przenośna lampa robocza LED
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców wodoodpornych, przenośnych lamp roboczych LED w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja:
1. Wodoodporna konstrukcja tej lampy roboczej LED sprawia, że idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, niezależnie od pogody.
2. Ze względu na lekką konstrukcję i przenośność ta lampa robocza idealnie nadaje się do stosowania w różnych warunkach zewnętrznych.
3. Mocne lampy LED idealnie nadają się zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do zadań związanych z majsterkowaniem, ponieważ odpowiednio oświetlają każdą powierzchnię.
Specyfikacja:
| Moc | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Wydajność świetlna | >110 mb/w |
| Źródło światła | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura pracy | -40 ~ 45 stopni |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Wodoodporność IP65 |
| Stopień IK | 07 |
| Długość życia | 50000 GODZIN |
| Napięcie wejściowe | 85-265 V AC |
| Nurek | Wewnętrzny zasilacz |
| Ściemnianie | NIE |
| Anioł Promienia | 360 stopni |
| PF | >0.95 |
| Gwarancja | 5 lat |
Szczegółowe obrazy:



Stosowanie:

O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: wodoodporna przenośna lampa robocza LED, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
T8 600mm świetlówka ledowa 2 stopyZobacz więcej> -
DrobiarskiZobacz więcej> -
IP65 Zewnętrzna cyfrowa tuba zmieniająca kolor RGB T8 LED...Zobacz więcej> -
Lampy LED T8Zobacz więcej> -
Zapasowa żarówka LED o mocy 100 W Miękki biały Możliwość ...Zobacz więcej> -
Reflektor Led Mini Mr{1}} 12 VZobacz więcej>












