Produktów
Oprawa typu downlight LED RGBW z regulacją 3 CCT
1. Radiator z dobrym rozpraszaniem
2. Inna osłona dla opcji
3. Mocna wiosna
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Cecha produktu
1. Twórz różne efekty świetlne, takie jak zanikanie, błysk, stroboskop lub puls
2. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium, akryl czy poliwęglan, aby zapewnić trwałość, bezpieczeństwo i estetykę
3. Sterowanie za pomocą smartfona lub pilota
4. Zintegrowany z asystentami głosowymi i urządzeniami inteligentnego domu
Dane techniczne
| Moc | 20W/25W/30W |
| Temperatura barwowa (CCT) | RGBW |
| CCT | Regulacja 3 CCT |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 80-83Ra lub 95-98Ra |
| Wsparcie Ściemniacza | Możliwość przyciemniania triakiem lub 0-10V |
| Układ LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiał | Osłona aluminiowa + PC |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Osłona ramy | Biały |
| Napięcie wejściowe (V) | 85-265V,110-240V LUB 12 V DC, 24 V DC |
| Sterownik LED | Izolowane i wolne od migotania |
Więcej zdjęć:



Aplikacja:








Popularne Tagi: Regulowany downlight led rgbw 3 cct, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-
Oprawy typu downlight LED bez odporności ogniowejZobacz więcej> -
Oprawy oświetleniowe CollingwoodZobacz więcej> -
Oprawy oświetleniowe dzwonoweZobacz więcej> -
Nowoczesna kuchnia Led DownlightZobacz więcej> -
Wpuszczane okrągłe oprawy typu downlight LED o mocy 18 WZobacz więcej> -
Regulowany 10-calowy reflektor LED o mocy 40 WZobacz więcej>









