Produktów
Wpuszczane okrągłe oprawy typu downlight LED o mocy 18 W
2. Pełne aluminium - wykonane z pełnego aluminium, emituje ciepło z dala od płyty wiórowej LED, aby zwiększyć jej żywotność
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Opis produktu
1.Super Slim - Ultra cienki, gruby
2. Pełne aluminium - wykonane z pełnego aluminium, emituje ciepło z dala od płyty wiórowej LED, aby zwiększyć jej żywotność
3. Oszczędność energii - dioda LED przyczynia się do efektywności energetycznej. Zużywa mniej energii z akumulatora pojazdu, zapewniając jednocześnie wydajne oświetlenie
Specyfikacja
| Średnica | 225mm |
|---|---|
| Wysokość | 12mm |
| Średnica instalacji | 215mm |
| Głębokość montażu | 20mm |
| Wydajność | 18W |
| Strumień świetlny | 1300 lumenów |
| Godziny spalania | 50,000 godzin |
| Czas rozgrzewki | Natychmiast światło |
| Jasny kolor | 2700K |
| Regulowana temperatura barwowa | NIE |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
Więcej szczegółów




Popularne Tagi: wpuszczane okrągłe oprawy LED typu downlight 18W, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie









