Produktów

Panel świetlny LED RGBW o ultracienkiej konstrukcji
1. Ultra smukły, modny design.
2. Jako źródło światła zastosuj diody LED SMD2835 o wysokim natężeniu światła.
3. Osłona PC zapewniająca miękkie, zgodne z przeznaczeniem światło.

Cechy
(1) Wyjątkowo smukła konstrukcja, wyrafinowany wygląd i przytulne oświetlenie
(2) Dyfuzor PMMA i optyczny LGP;
(3) Niezwykle energooszczędne, oszczędzające o 70% więcej energii niż świetlówki fluorescencyjne
(4) Długa żywotność: ponad 50,000 godzin, niska degradacja optyczna
(5) Różne metody instalacji, które można stosować w dowolnym miejscu
| Moc wejściowa | 40W |
| Napięcie wejściowe | Prąd zmienny 100-240V |
| CRI | >80 |
| CCT | 3000K(WW), 4000K(NW), 5000K(DW), 6000K(CW) |
| Ściemnianie | RGBW |
| Montowanie | Montaż powierzchniowy, podwieszany |
| Czas życia | Zaprojektowany na 50,000 godzin |
| Gwarancja | 3 lata ograniczone |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rozmiar | 1195X295MM |
| Waga | 5 kg |
Więcej zdjęć


Instalacja
Panel LED smukły

Często zadawane pytania:
P:Czy można zamontować bezpośrednio na płycie gipsowo-kartonowej?
O: Tak, tę lampę można wbudować bezpośrednio w sufit z rusztem T, co umożliwia szybką instalację. Dostępna jest wersja wisząca, powierzchniowa i do montażu na płycie gipsowo-kartonowej, potrzebne są jednak dodatkowe akcesoria.
P: Chcę zainstalować dwa panele świetlne w salonie. Jaki rozmiar polecasz? 2x2ft? 1x4ft czy 2x4ft?
A: Trudno powiedzieć, nie znając wielkości Twojego salonu. Kupiłem dwa 2X4 do mojego garażu, który jest mały, 12 X 20. Jestem zadowolony ze sposobu, w jaki oświetlają mój garaż, wystarczająco dużo światła, ale nie przytłaczająco jasnego lub zbyt słabego.
Popularne Tagi: ultracienka konstrukcja rgbw panel led light, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepszy, tani, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka

