Produktów

Oświetlenie panelowe LED RGBW
1. Ultra smukły, modny design.
2. Jako źródło światła zastosuj diody LED SMD2835 o wysokim natężeniu światła.
3. Osłona z poliwęglanu zapewniająca miękkie, zgodne z przeznaczeniem światło.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Cechy
1. Bardzo cienka konstrukcja (12 mm)
2. Wysoka jasność: diody LED 5050
3. Najbardziej niezawodny sterownik LED: sterowniki Meanwell są opcjonalne i stanowią niezbędny element paneli LED.
4. Możliwość ściemniania: Czas i prędkość RGB można regulować.
5. Wygląd bogaty: Wypieczony biały połysk
6. Ekologiczne i energooszczędne
7. Złącze DC: łatwe w użyciu
| Moc wejściowa | 40W |
| Napięcie wejściowe | Prąd zmienny 100-240V |
| CRI | >80 |
| CCT | 3000K(WW), 4000K(NW), 5000K(DW), 6000K(CW) |
| Ściemnianie | RGBW (Odbiornik RGBW) |
| Montowanie | Montaż powierzchniowy, podwieszany |
| Czas życia | Zaprojektowany na 50,000 godzin |
| Gwarancja | 3 lata ograniczone |
| Stopień ochrony IP | Stopień ochrony IP40 |
| Rozmiar | 1195X295MM |
| Waga | 5 kg |
Więcej zdjęć


Instalacja
Panel LED smukły

Popularne Tagi: oświetlenie panelowe led rgbw, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsze, tanie, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

