Produktów
Lampa-w kształcie pierścienia do montażu powierzchniowego
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców opraw oświetleniowych do montażu powierzchniowego w kształcie pierścienia-w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja produktu:
1. Lampa-w kształcie pierścienia do montażu powierzchniowego stanowi elegancki dodatek do każdego pomieszczenia dzięki swojemu współczesnemu designowi.
2. Ciepłe i równomierne światło tego żyrandola jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby wszyscy poczuli się jak w domu.
3. Ta lampa-w kształcie pierścienia do montażu powierzchniowego wykorzystuje-energooszczędną technologię LED, która pomaga zmniejszyć wydatki na energię bez utraty jakości światła.
Specyfikacja:
| Moc | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 80-83Ra lub 95-98Ra |
| Wsparcie Ściemniacza | Możliwość ściemniania triakiem lub 0-10 V |
| Układ LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Tworzywo | Osłona aluminiowa + PC |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| Osłona ramy | Biały |
| Napięcie wejściowe (V) | 85-265 V LUB 12 V DC, 24 V DC |
| Rozmiar wycięcia | 68 mm do 280 mm |
| Średnica zewnętrzna | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Szczegółowe obrazy:





Stosowanie:

Okrągły panel ledowy jest szeroko stosowany w salonach, salach hotelowych, salach konferencyjnych, szpitalach, szkołach, biurach itp
O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: lampa do montażu powierzchniowego w kształcie pierścienia-, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, zakup, cena, najlepszy, tani, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka












