Produktów

Panel świetlny LED RGBW 60×60 48W
1. Ultra smukły, modny design.
2. Jako źródło światła zastosuj diody LED SMD2835 o wysokim natężeniu światła.
3. Osłona z poliwęglanu zapewniająca miękkie, zgodne z przeznaczeniem światło.

Cechy
1. Zastosowanie doskonałej diody LED SMD jako źródła światła;
2. Całkowicie ekologiczne i przyjazne dla środowiska, nie emitujące rtęci, promieniowania UV ani IR i wolne od pól elektromagnetycznych;
3. Szybki start, miękkie światło, brak migotania, brak cienia, ochrona oczu;
4. Doskonała wydajność świetlna, niskie zużycie energii i znaczne oszczędności kosztów energii;
5. Wysoki współczynnik mocy, w pełni zgodny z kryteriami państwowej sieci energetycznej;
| PROWADZONY | SMD5050 |
| Moc | 48W |
| Zabarwienie | RGBW (Odbiornik RGBW) |
| PF | >0.9 |
| Możliwość ściemniania | dostępny |
| Tryb sterowania | System sterowania IR/2.4G/DMX |
| Rozmiar | 600 * 600 * 10 MM |
| Instalacja | Zawieszenie lub osadzenie |
| Waga | 3,8 kg |
| Współczynnik mocy | >0.9 |
| Tworzywo | Ałun. |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 sztuka |
| długość życia | 50,000 godzin |
| Rozmiar kartonu eksportowego | 65 * 65 * 3 cm |
| Częstotliwość napięcia | AC85~277V |
| Gwarancja | 3 lata |
Więcej zdjęć


Instalacja
Panel LED smukły

Aplikacje
Szeroko stosowane w domach, biurach, restauracjach, hotelach, autobusach, pociągach, magazynach, parkingach, salach konferencyjnych, szkołach, bibliotekach, fabrykach, magazynach, kasynach, garażach, szpitalach, centrach handlowych, supermarketach, galeriach handlowych itp.
Popularne Tagi: rgbw 60×60 48w panel led light, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepszy, tani, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka

