Produktów
Kompletny zestaw zintegrowanej słonecznej latarni ulicznej
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców kompletnego zestawu zintegrowanych słonecznych lamp ulicznych w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja:
- Kompletny zestaw zintegrowanych słonecznych lamp ulicznych ma konstrukcję zarówno innowacyjną, jak i współczesną, co przyczynia się do poprawy estetyki każdego obszaru zewnętrznego.
- Ta solarna lampa uliczna zapewnia niezawodne i przyjazne dla środowiska oświetlenie przez całą noc dzięki wydajnym panelom słonecznym i technologii przechowywania baterii.
- Nasze zintegrowane słoneczne lampy uliczne to rozwiązanie oświetleniowe, które jest zarówno-opłacalne, jak i korzystne dla środowiska. Jest prosty w instalacji i wymaga niewielkiej konserwacji, co czyni go wygodnym dla środowiska.
Specyfikacja:
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K, 4000K 6000K |
| Skuteczność świetlna (lm/w) | 140 LM/W 160 LM/W |
| Moc | 100W/300W/400W/500W |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP66 |
| Układ LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Tworzywo | Stop aluminium + soczewka PC |
| Panel słoneczny | Monokrystaliczne ogniwo krzemowe |
| Bateria | Bateria litowa 12V |
| PF | 0.9 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Czas ładowania | 7 godzin |
| Czas rozładowania | Model oszczędzający: 3-5 deszczowych dni |
| Tryb pracy | Czujnik PIR |
Szczegółowe obrazy:



Stosowanie:


Kompletny zestaw zintegrowanych słonecznych lamp ulicznych został zaprojektowany w celu zapewnienia zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań oświetleniowych dla ulic, parków i przestrzeni publicznych.
O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: kompletny zestaw zintegrowanych słonecznych lamp ulicznych, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Solarna lampa uliczna indukcyjna LEDZobacz więcej> -
IP65 wodoodporna lampa ulicznaZobacz więcej> -
Oprawa oświetlenia ulicznego stadionu IP65Zobacz więcej> -
Zewnętrzny czujnik ruchu Parking Led Street LightZobacz więcej> -
IP65 Led Street Light Zewnętrzne oświetlenie LEDZobacz więcej> -
Wodoodporne dalekosiężne lampy projekcyjne na energię sło...Zobacz więcej>












