Produktów

120W Panele Uliczne Zasilane Indukcją Słoneczną
1.100% czystego aluminium o doskonałym odprowadzaniu ciepła
2. Możliwość ponownego naładowania. Łatwo modyfikowalne po pięciu latach, z minimalną dziesięcioletnią żywotnością.
3. Poziom 17 odporności na burzę
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Cechy produktu:
1.100% czystego aluminium o doskonałym odprowadzaniu ciepła
2. Możliwość ponownego naładowania. Łatwo modyfikowalne po pięciu latach, z minimalną dziesięcioletnią żywotnością.
3. Poziom 17 odporności na burzę
4. Regulowany kąt 120 stopni
5. Wodoodporność IP65, 5-letnia gwarancja
| Lumeny diody LED: | >210lm/w |
| Moc: | 120w |
| Typ ładowania: | Ładowanie MPPT |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Współczynnik mocy: | >0.90 |
| Temperatura barwowa: | 2700~6500K |
| Układ LED: | 448 SZT. OPhilips SMD3030 |
| Czas życia: | >50,000 godzin |
| Wskaźnik RI: | >80 |
| Kąt wiązki: | 120 stopni |
| Instalacja: | 10-12m wysokości |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Bateria: | bateria litowa 12,8 V, 75 Ah |
| Mieszkania: | Wykończenie/Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Napięcie panelu słonecznego: | 18V/150W |
| Rozmiar produktu: | Wymiary: 1435*400*280 mm |
| Masa netto: | 17,5 kg |
| Rozmiar opakowania: | 1585*450*115mm |
| Ilość/karton: | 1 szt./karton |
| Masa brutto: | 19 kg |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas rozładowania: | 12 godzin na dobę, można włączyć w deszczowe dni |
Więcej szczegółów na temat zdjęcia



Aplikacja
Szeroko stosowane w oświetleniu publicznym autostrad, dróg, ulic, ścieżek rowerowych, parkingów, chodników, ścieżek dla pieszych, mostów, tuneli, placów, parków, obszarów mieszkalnych, terenów przemysłowych itp.

Popularne Tagi: 120w solarne panele uliczne zasilane indukcyjnie, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsze, tanie, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

