Produktów

Słoneczna lampa uliczna o mocy 120 W
Uniwersalne napięcie AC100-277V 50/60 Hz.
Zewnętrzna ochrona przeciwprzepięciowa 10KV, 20KV.
Używanie wysokiej jakości chipów SMD3030/5050.
Wysoka wydajność 110-150lm/W.

Cechą tej słonecznej lampy ulicznej jest konstrukcja WSZYSTKO W JEDNYM. Silnik świetlny, akumulator i panel słoneczny są wbudowane bezpośrednio w oprawę LED. Nie ma potrzeby stosowania źródła zasilania, co eliminuje potrzebę okablowania i kopania rowów.
Opis produktu
1. Silne przeciwdziałanie zakłóceniom: Wpływają na to zewnętrzne czynniki naturalne, a jego działanie jest stabilne i niezawodne.
2. Pomiar automatyczny: automatycznie rozpoznaje intensywność światła otoczenia, osiąga ustawienie zapotrzebowania na oświetlenie i zapala się, gdy ktoś.
3. W pełni automatyczna indukcja: automatycznie włącza światło po wyczuciu ludzi, ludzie są włączeni, światła są wyłączone,
ludzie są bezpieczni, energia jest oszczędzana i nie zakłócają ich czynniki zewnętrzne, takie jak dźwięk i przedmioty.
| Moc | 120W |
| Lampa LED | Dioda LED o mocy 120 W, 6000 K-6500K |
| Rozmiar lampy | 702*220*123mm |
| Panel słoneczny | 16 V 36 W, polikrystaliczny |
| Typ Baterii | LiFePO4 6.4V18AH |
| Czas ładowania | 6-8 godzin |
| Czas rozładowania | 30-36 godzin |
| Lumen | 160 mb/w |
| Materiał | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Wysokość instalacji | 6-8m |
Więcej szczegółów obrazu


Aplikacja


Popularne Tagi: Słoneczna lampa uliczna o mocy 120 W, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka

