Produktów
Koszt świateł przeciwpowodziowych na boisku piłkarskim
Żywotność 50,000 godzin
Wodoodporność IP65 do użytku na zewnątrz
Nietłukące i pyłoszczelne
Wysoka skuteczność świetlna 150lm/W
Elastyczny i łatwy w montażu

Opis
Naświetlacze do boiska piłkarskiego kosztują 500W Zewnętrzne oświetlenie LED 1000W do użytku sportowego o wysokim napięciu wejściowym i szerokim zakresie temperatur barwowych 2700K -6500K.
Cechy
-
Żywotność 50,000 godzin
-
Wodoodporność IP65 do użytku na zewnątrz
-
Nietłukące i pyłoszczelne
-
Wysoka skuteczność świetlna 150lm/W
-
Elastyczny i łatwy w montażu
-
Aluminiowa obudowa odlewana pod wysokim ciśnieniem
-
Tylna skrzynia biegów pomocna w uwalnianiu ciepła
Parametr reflektorów stadionowych
| Numer modelu | BW-SD4-500W |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700K~7000K |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V,400V |
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium, szkło hartowane |
| Wysokość bieguna: | 15~35m |
| Moc: | 500W 1000W |
| Odległość projekcji: | 80m |
| Stosowanie: | Stadion |
Szczegółowe obrazy:












- Notatka
- 1. Płatność: T/T, Western Union, LC itp. dostępne
2. Próbki mogą być dostępne w ciągu 3-5 dni roboczych
3. Wysyłka frachtu jest podana na podstawie twoich żądań
4. Port wysyłkowy: Shenzhen/Guangzhou, Chiny
5. Minimalna ilość zamówienia: 1 sztuka 
Lumen dla żarówki LED

Układ oświetlenia stadionu

Strefy aplikacji
Składowiska sportowe, parkingi salonów samochodowych, kryte stadiony sportowe i inne zastosowania na zewnątrz.



Popularne Tagi: oświetlenie boiska do piłki nożnej kosztuje, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Panel LED prostokątnyZobacz więcej> -
Boisko do piłki nożnej Led Flood LightsZobacz więcej> -
Wodoodporne morskie światło powodziowe o wysokiej intensy...Zobacz więcej> -
Światła stadionu na podwórkuZobacz więcej> -
Odpowiednik reflektora LED o mocy 400 WZobacz więcej> -
Oświetlenie stadionowe LED o mocy 300 WZobacz więcej>










