Produktów

PŁASKI REFLEKTOR LED
Z ponad 5-letnią gwarancją
Żywotność 50,{1}} godzin: GWARANTOWANA
Wydajność systemu do 150 lm/W
Diody LED i zasilacz zmienne
Radiator ze stopu aluminium
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów
Opis produktu



Idealne rozwiązanie oświetleniowe dla obiektów sportowych, aren, dworców kolejowych, portów i obiektów przemysłowych, a także dla dzieł sztuki i konstrukcji. Naświetlacze LED firmy BENWEI charakteryzują się bardzo dużym natężeniem i mocą światła.
Soczewka o 90-procentowej przepuszczalności światła
Wysokiej jakości zintegrowany zasilacz, wydajność ponad 90 procent
Specyfikacja
| Moc | 50w 100W 150W 200W |
| Lumen | 6500-7000 lm |
| Napięcie wejściowe | AC100-277V |
| PROWADZONY | Philipsa |
| Efektywność | 130-150lm/w |
| PF | > 0.95 |
| CCT | 2700-6500K |
| CRI | >80Ra |
| Współczynnik IP | IP66 |
Cechy
-
Z ponad 5-letnią gwarancją
-
Żywotność 50,{1}} godzin: GWARANTOWANA
-
Wydajność systemu do 150 lm/W
-
Diody LED i zasilacz zmienne
-
Radiator ze stopu aluminium
Detale:






STOSOWANE OBSZARY
- Budynki i hale przemysłowe
- Magazyny
- Obiekty sportowe
- Zewnętrzne
- I wiele więcej



Popularne Tagi: płaski reflektor led, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

