Produktów
Led Flood Light 1000w IP66
Chip LED o wysokiej jasności firmy Philips
Wydajność świetlna oprawy: 150 lm/W
60 stopni/90 stopni/130 stopni * Kąt świecenia 60 stopni
Pomiędzy modułami, niezauważalne kable
Ogólne zniekształcenia harmoniczne (THD): 10 procent
Naświetlacze LED o nowoczesnym stylu; Oświetlenie modułowe LED
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów
Opis produktu



High Power Lumen Football Basketball flyed Sports Stadiums 500W 1000W 1500W 2000W Led Flood Light
Z 2 do 10 modułami dla każdego produktu, super jasne z wysokim napięciem wejściowym do 100-277AC i temperaturą barwową 2700K{4}}K.
Specyfikacja
| Specyfikacje | |
| CCT: | 4000K/5000K/6000K |
| Lumeny: | 150 lm/W |
| CRI: | >80 |
| Napięcie: | AC100-277V |
| Kąt świecenia: | 30 stopni / 60 stopni / 90 stopni |
| Współczynnik IP: | 66 |
| Wzrost: | 6KV |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kierowca: | MEANWEILL |
Cechy
-
Chip LED o wysokiej jasności firmy Philips
-
Wydajność świetlna oprawy: 150 lm/W
-
60 stopni/90 stopni/130 stopni * Kąt świecenia 60 stopni
-
między modułami, niezauważalnymi kablami
-
Ogólne zniekształcenia harmoniczne (THD): 10 procent
-
Naświetlacze LED o nowoczesnym stylu; Oświetlenie modułowe LED
Detale:






STOSOWANE OBSZARY POKAZUJĄ


Popularne Tagi: led flood light1000w ip66, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Następny:
Stadionowy reflektor LED 300w
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-
Led Flood Light na boisko do piłki nożnej 800 WattZobacz więcej> -
Oświetlenie LED High Bay o mocy 400 WZobacz więcej> -
Alibaba.com 600w oświetlenie stadionowe LEDZobacz więcej> -
Oświetlenie LED kortów tenisowychZobacz więcej> -
Stadion FloodlightZobacz więcej> -
Reflektor zewnętrzny o mocy 400 WZobacz więcej>









