Produktów

Ledowe światło halogenowe 300w
Zakres wejściowy AC{0}}V, idealny do użytku w wielu krajach.
Przezroczysty dyfuzor ze szkła hartowanego
Wysokiej jakości aluminiowe rozpraszanie ciepła z systemem odlewania ciśnieniowego.
Prosta instalacja regulowanego stojaka.
Przepuszczalność światła wynosi około 93 procent.
Szeroki zakres kątów wiązki dla opcji.
Wprowadzenie produktów:

Opis produktu:reflektor led 300w, 2700K{2}}K, 300W
Z 5-letnią gwarancją, testem na działanie mgły solnej i wodoodpornością IP66
Specyfikacja:
| Rodzaj produktu | Reflektor ledowy 300w |
| Moc | 300-2000W |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V,400V |
| lumenów | 160,000LM |
| Wydajność świetlna | 150 lm/W |
| Źródło światła | Lumileds SMD5050 |
| Ilość LED | 46 sztuk × 10 modułów (łącznie 460 sztuk) |
| CRI | >80RA |
| KELWIN (CCT) | 2700K-6500K |
| Kąt wiązki | 30 stopni/60 stopni/90 stopni opcjonalnie |
| ŚCIEMNIANIE | Bez możliwości ściemniania / Możliwość ściemniania |
| Moc kierowcy | Znaczy dobrze |
| Współczynnik mocy | >0.95 |
| Klasa IP | IP66 |
| Długość życia | >50,000 godzin |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Atestowany | CE ROHS ISO9001 ISO9002 |
Cechy:
- Zakres wejściowy AC{0}}V, idealny do użytku w wielu krajach.
- Przezroczysty dyfuzor ze szkła hartowanego
- Wysokiej jakości aluminiowe rozpraszanie ciepła z systemem odlewania ciśnieniowego.
- Prosta instalacja regulowanego stojaka.
- Przepuszczalność światła wynosi około 93 procent.
- Szeroki zakres kątów wiązki dla opcji.
- Idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz, IP66
- Pięć lat gwarancji
- Solidna i solidna konstrukcja wykorzystująca modernizowane aluminium, stalowe śruby i obudowę ASA.
Detale:






Aplikacja:

Opakowania

Często zadawane pytania
1. Gdzie jest twój rynek docelowy?
Odp .: Ponieważ wysyłaliśmy nasze towary między innymi do Europy Zachodniej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej i Europy, jesteśmy pewni, że możemy zaspokoić oczekiwania Twojego rynku.
2. Jakie jest twoje MOQ?
O: To zależy od przedmiotu. Zazwyczaj MOQ to 1 jednostka.
3. Ile czasu zajmuje wyprodukowanie próbki?
Odp .: Zwykle 4–7 dni. Jednak zbudowanie formy może zająć trochę czasu, jeśli chcesz mieć unikalną próbkę.
4. Ile będziesz płacić?
O: Często stosujemy T/T i są trzy opcje:
1) 30 procent zaliczki; pozostałe saldo należy uiścić przed wysyłką.
2) 30-procentowa zaliczka, 30-procentowa płatność przed wysyłką i 40-procentowa płatność po otrzymaniu kopii B / L.
3. Wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 50 procent, pozostała kwota płatna po trzech dniach od otrzymania kopii B/L.
Jeśli jednak wybierzesz alternatywne metody płatności, będzie to zależeć od wielkości Twojej transakcji.
5. Jak długo trwa dostawa?
O: Około tygodnia
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej firmie, możesz kliknąć tutajhttps://www.benweilight.com/
Popularne Tagi: led flood light 300w, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka

