Produktów

Oświetlenie stadionowe LED IP66
*Wysoki zasięg strumienia świetlnego do 150 lm/W.
* Sterowniki Meanwell zapewniają doskonałą wydajność, mają oddzielną obudowę, lepsze odprowadzanie ciepła i łatwiejszą konserwację.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Opis produktu
● Radiator aluminiowy odlewany ciśnieniowo zmniejsza wagę i przyspiesza chłodzenie
● Dostępne opcje soczewek wiązkowych do różnych zastosowań
● Zastosowano doskonały chip LED; 140–150 lumenów na wat zapewnia wydajność oprawy
● Zastosowanie śrub ze stali nierdzewnej
| Moc diody LED: | 300W, 500w, 800w, 1000w, 1500w |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Skuteczność świetlna: | >130 lm/w |
| Napięcie wejściowe: | prąd przemienny |
| Źródło światła: | Dioda LED SMD 3030 |
| Kierowca: | Meanwell PF>0.95 |
| Temperatura barwowa: | 3000-6500 K |
| Kąt wiązki: | 60 stopni /90 stopni, 15 stopni /30 stopni /60 stopni, 15 stopni /30 stopni |
| Współczynnik IP: | Stopień ochrony IP65 |
| Przybory: | Alu.+PC |
| Wymiary (mm): | φ450*463*220mm, φ565*652*352mm, φ640*730*390 |
Więcej szczegółów


Aplikacja
Oświetlenie zewnętrzne
Oświetlenie siłowni
Pola golfowe
Oświetlenie elewacji
Plac, park, ściana budynków, teren publiczny, krajobraz itp.

Popularne Tagi: ip66 led oświetlenie stadionu sportowego, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsze, tanie, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

