Produktów

Wysokowydajne oświetlenie stadionowe LED
1,3 do 4 razy jaśniejsze światło niż to, które wytwarza standardowe oświetlenie
2. W obudowie znajdują się niskotemperaturowe diody LED oraz szczeliny promiennikowe służące do odprowadzania ciepła.
3. Doskonała żywotność 50 000 godzin

Opis produktu
Mocny wspornik, solidniejsza instalacja
Soczewka optyczna PC, materiał nieżółknący
Wodoodporna silikonowa taśma uszczelniająca. Materiał odporny na promieniowanie UV, niezawodny i bezawaryjny
Konstrukcja źródła światła SMD 3030, skuteczność świetlna 150lm/W
Podłoże aluminiowe o wysokiej przewodności cieplnej, szybkie odprowadzanie ciepła, zmniejsza zanik światła
Odlewany ciśnieniowo aluminiowy radiator
Konstrukcja maski rozpraszającej ciepło pozwala uniknąć problemu uszkodzenia uszczelnienia spowodowanego rozszerzalnością i kurczeniem cieplnym
Zewnętrzny wodoodporny zasilacz montowany jest na specjalnej żelaznej obudowie, brak kontaktu z korpusem lampy, separacja termoelektryczna, dłuższa żywotność
| Moc | 80W/100W/150W/200W/400W/500W |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 150lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Wodoodporny | IP65 IP66 IP67 |
| Wsparcie Ściemniacza | Możliwość ściemniania triakiem lub 0-10V |
| Układ LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| Materiał | Osłona aluminiowa + PC |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Napięcie wejściowe (V) | 85-265V AC lub 100-140V AC |
| Sterownik LED | Izolowane i wolne od migotania |
Więcej szczegółów


Aplikacja

Popularne Tagi: wysokowydajne oświetlenie stadionowe LED, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka

