Produktów
Światło powodziowe na stadionie do krykieta
Oryginalny Philips SMD3030
Wodoodporność IP65
Moduł obracany w górę iw dół o 15 stopni
Wiele opcji soczewek optycznych
Wydłużony wspornik montażowy do dużych obciążeń
Wprowadzenie produktów

Opis produktu
160 lm / W Stadion LED Flood Light 400w 480w LED High Maszt Światła do oświetlenia tenisa / koszykówki / siatkówki / piłki nożnej.
Specyfikacja
| Rodzaj produktu | Światło powodziowe na stadion krykieta z regulowanym modułem obrotowym |
| Moc | 400W |
| Napięcie wejściowe | AC 100-277V 50/60Hz |
| lumenów | 64,000LM |
| Wydajność świetlna | 150 lm/W |
| CRI | >80 RA |
| KELWIN (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Kąt wiązki | 20 stopni/40 stopni/60 stopni/90 stopni/140×100 stopni/mleczny PC 120 stopni |
| ŚCIEMNIANIE | Bez możliwości ściemniania / Możliwość ściemniania |
| Moc kierowcy | Kierowca Meanwella |
| Współczynnik mocy | >0.95 |
| Klasa IP | IP65 |
| Długość życia | >50,000 godzin |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Atestowany | CE ROHS |
Cechy
- Oryginalny Philips SMD3030
-
Wodoodporność IP65
- Moduł obracany w górę iw dół o 15 stopni.
- Wiele opcji soczewek optycznych
-
Wydłużony wspornik montażowy do dużych obciążeń
-
Wygodny do wysyłki, instalacji i konserwacji
Galeria produktów







Test:

Aplikacja
Szeroko stosowane w magazynach, zatokach magazynowych, arenach, stadionach, boiskach sportowych, kortach tenisowych, boiskach do koszykówki, polach golfowych, zakładach produkcyjnych, polach naftowych, oświetleniu bezpieczeństwa i tak dalej.

Opakowania

Serwis pogwarancyjny
1. Z ponad 5-letnim okresem gwarancji.
2. Świadczymy usługę swobodnej wymiany uszkodzonych części na nowe w kolejnym zamówieniu od Państwa.
3. Pomóż znaleźć najtańszą i najbezpieczniejszą firmę spedycyjną.
4,24 godziny odpowiedzi.
5. Kontrola produktów.
Popularne Tagi: reflektor na stadion krykieta, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Reflektory led kortów tenisowych 400WZobacz więcej> -
Boiska Do Koszykówki Ze światłamiZobacz więcej> -
Reflektor halogenowy o mocy 500 WZobacz więcej> -
Ledowe oświetlenie boiska do piłki nożnejZobacz więcej> -
Światła Powodziowe Na Plenerowy LodowiskoZobacz więcej> -
Boisko Piłkarskie Pod światłamiZobacz więcej>









