Produktów
Projekt oświetlenia stadionu krykieta
Struktura modułowa.
Łatwy w montażu pojedynczy moduł 50W 100W{2}}W
Dostępnych jest kilka kątów (60 stopni, 90 stopni i 70 stopni * 145 stopni).
bardzo wydajna do 150 lm/w.
SMD5050, 5 lat gwarancji.

Atrakt produktu:Wysoka skuteczność do 150 lm/w. Wodoodporny do IP66, 5 lat gwarancji. Oferowane w modułach o mocy znamionowej 50W, 100W, 150W, 200W, 240W, 300W, 400W, 500W, 600W, 800W lub 1000W. Istnieje kilka kątów wiązki, w tym symetryczne kąty wiązki 60 stopni, 90 stopni i 70 stopni x 1.
Cechy:
- Struktura modułowa.
- Łatwy w montażu pojedynczy moduł 50W 100W{2}}W
- Dostępnych jest kilka kątów (60 stopni, 90 stopni i 70 stopni * 145 stopni).
- bardzo wydajna do 150 lm/w.
- SMD5050, 5 lat gwarancji.
- Okoliczności zastosowania są bardziej zróżnicowane i zapewniono kilka otworów montażowych.
- Otwór na śrubę na obrotowym wsporniku w kształcie litery U umożliwia zmianę kąta wiązki od 0 stopni do 180 stopni.
- IP66 jest odporny na korozję, wodoodporność, pyłoszczelność i przeciwwybuchowość.
- Cały zestaw opraw ma dobre odprowadzanie ciepła, niską temperaturę i długą żywotność.
- Mniejsze i lżejsze opakowania, tańszy transport i większa konkurencyjność na rynku.
| Przedmiot nr. | BW-FL-1000W |
| Napięcie wejściowe | 100-265V AC |
| Moc | 1000W |
| Strumień świetlny | 150,000 lumenów |
| Wydajność świetlna | 150 lm/W |
| Źródło światła | SMD5050 |
| Wymiar |
792mm * 632mm * 215mm |
| Waga | 19,6 kg |
| Równowartość | Odpowiednik 4000 W HPS |
| CCT | 2700K/3000K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Kąt wiązki | 60 stopni/90 stopni/70 stopni X145 stopni/opcjonalnie |
| Współczynnik mocy | >0.95 |
| Indeks oddawania barw | Ra70 (Ra80, Ra90 opcjonalnie) |
| soczewka optyczna | Soczewka PC (klasa optyczna) |
| Ocena IP&IK | IP66/IK08 |
| Atestowany | CE/ROSZ/ISO9001 |
| Tempe pracy / wilgotność | -45 do plus 50 stopni C / @Ta=25 stopni C |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Oceniona żywotność | 50,000 plus godziny |
Szczegółowe obrazy:





Konfiguracja:



Często zadawane pytania
Q1.Jaką gwarancję mają twoje światła?
A1: Zapewniamy pięcioletnią gwarancję na światła.
Q2.Jak dokładnie zapewniasz jakość?
A2: Dostępne są trzy procedury kontroli jakości: dla surowców, przez cały drugi etap produkcji oraz dla końcowego testu kontroli jakości po 12-godzinnym okresie dojrzewania.
P3: Co powinienem zrobić, jeśli w okresie gwarancyjnym wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością?
A3: Aby rozpocząć, nagraj film lub zdjęcie jako dowód i prześlij je do nas. Za darmo damy ci całkiem nowe.
4. Czy akceptowalny jest OEM LUB ODM?
A4: Tak, świadczymy usługi OEM i ODM. Zarówno światło, jak i pudełko można dostosować za pomocą brandingu.
P5: Ile czasu zajmie ukończenie próbek? A co z masową produkcją?
O5: Zazwyczaj próbki są wykonywane w ciągu 5-7 dni. Kwota określi czas realizacji masowej produkcji.
Jakie ubezpieczenie handlowe oferujecie?
A6: 100% zachowanie jakości produktu 100% ochrona przed opóźnieniami w dostawach 100% ochrona płatności na wybraną kwotę.
Popularne Tagi: projekt oświetlenia stadionu krykieta, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka










