Produktów
UFO Led High BayZintegrowany w kolorze czarnym o mocy 150 W
Skuteczność świetlna: 150lm/w
Diody: SMD2835
CRI: >70>80
Wejście: AC200-240V
Marka sterownika: Philips
Kąt świecenia: 60 stopni/90 stopni/120 stopni
Możliwość przyciemniania: 1-10V jak opcja
Czujnik mikrofalowy: dla opcji
Stopień IP: IP65
Wprowadzenie produktów:

Funkcja produktu:
Nowo zaprojektowane oświetlenie led high bay 150W jest typem ekonomicznym, wykonanym z odlewanego ciśnieniowo aluminium i soczewki PC. zapewniają wysoki strumień świetlny przy niskich kosztach, co pozwala uzyskać ekstremalną wartość w instalacjach oświetleniowych.
Piękny wygląd, zaawansowana konstrukcja rozpraszania ciepła, wysoka wydajność świetlna, do 160lm/w.
Wysoka oszczędność energii i ochrona środowiska, długa żywotność, ponad 50000 godzin.
1-10Opcje ściemniania V i czujnika mikrofalowego, klasa ochrony IP65.
Sterownik Philips, Meanwell również dla opcji.
Specyfikacja produktu:
| Model nr | BW-150W-U12 |
| Moc LED | 150W |
| Efektywność świetlna | 150lm/w |
| Marka chipowa | Diody SMD 2835 |
| Napięcie wejściowe | AC200-240V |
| Materiały | Obudowa aluminiowa plus soczewka PC/szkło |
| Kąt wiązki obiektywu | Philips / chińska marka |
| Akcesoria | Odbłyśnik PC/aluminium dla opcji Wspornik do opcjonalnego 1-10Przyciemnianie V, kuchenka mikrofalowa opcjonalnie |
| CRI | >70>80 |
| PF | >0.95 |
| CCT | 3000/4000/5000/5700k |
| Żywotność LED | >50,000godzin |
| Temp pracy | -30 stopień – plus 45 stopni |
| Klasa IP | IP65 |
| Instalacja | Montaż na haku / Montaż podwieszany / Montaż na wsporniku |
| Wymiar | Φ285x152mm |
| GWkg | 3,1 kg |
| Wielkość opakowania | 365x365x185mm |
Więcej szczegółów:
Wymiar świateł High Bay 150 W

UFO LED High Bay 150W z soczewką PC
Obiektyw ma opcje 60/90/120 stopni, przepuszczalność jest bardzo wysoka, spełnia potrzeby różnych klientów i różnych miejsc.

LED UFO High Bay z odbłyśnikiem
Odbłyśnik ma PC / aluminium dla opcji, użyj odbłyśnika do wysokich wnęk ufo led, aby zmniejszyć odblaski, oszczędność energii i wysoką wydajność, soczewka 60/90/120 stopni jest dostarczana w oparciu o różne zastosowania oświetleniowe.

Konstrukcja oświetleniowa LED High Bay UFO

Akcesoria oświetleniowe LED High Bay 150W
GS LIGHT zapewnia Trójkątny haczyk, aby uzyskać mniejszy rozmiar opakowania, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki.
Lina zabezpieczająca upewnij się, że twoja instalacja jest bardziej Silne bezpieczeństwo.

Czujnik mikrofalowy LED High Bay
Zapewniamy czujnik mikrofalowy z pilotem dla opcji
Oświetlenie LED typu high bay z czujnikiem ruchu będzie kosztować trochę więcej. Dlatego w niektórych przestrzeniach komercyjnych mogą być instalowane tańsze opcje, gdy oferują one te same zalety LED.
Ale dzięki funkcji czujnika ruchu na dłuższą metę prawdopodobnie zaoszczędzisz więcej kosztów energii elektrycznej. które mogą automatycznie włączać się i wyłączać lub ściemniać do niskiego poziomu oświetlenia.

Aplikacja:
Oświetlenie LED High Bay może być używane w wielu różnych miejscach, takich jak magazyn, fabryka, gimnazjum, wystawa, kurs, lotnisko, reklama zewnętrzna, stacja metra,
Metoda instalacji:

Popularne Tagi: ufo led high bay150 wat czarny zintegrowany, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsze, tanie, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka











