Produktów
Lampa LED typu High Bay UFO o mocy 150 W
1. Ten produkt wykonany z aluminium zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła w oparciu o konstrukcję komina.
2. Doskonały efekt wodoodporny i pyłoszczelny, wysokiej jakości powłoka wydłuża żywotność.
3. Idealne połączenie koralików lampowych i czarnej szklanej obudowy sprawia, że oryginalna zwykła lampa od razu staje się nowoczesna.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców oświetlenia LED typu UFO o mocy 150 W w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
-
Wprowadzenie produktu

- Cechy:
1. Ten produkt wykonany z aluminium zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła w oparciu o konstrukcję komina.
2. Doskonały efekt wodoodporny i pyłoszczelny, wysokiej jakości powłoka wydłuża żywotność.
3. Idealne połączenie koralików lampowych i czarnej szklanej obudowy sprawia, że oryginalna zwykła lampa od razu staje się nowoczesna.
- Specyfikacja:
| Moc | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Napięcie wejściowe | AC 220-240 V |
| CCT | 3000~6500K |
| Strumień świetlny | 150 LM/W |
| Gwarancja | 5 lat |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Tworzywo | Stop aluminium |
-
Szczegółowe obrazy:


- Stosowanie:

- O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: UFO LED High Bay Light 150W, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka











