Produktów

High Bay Led Lights Oświetlenie led magazynu
Wprowadzenie produktu:

Cecha produktu:
LED UFO Highbay przyjmuje kwalifikowaną super jasną diodę LED jako źródło światła z soczewką optyczną, która jest stabilna, długa żywotność i nie emituje promieniowania UV i podczerwieni.
Specjalnie zaprojektowana aluminiowa obudowa jest stylowa i modna z doskonałym zarządzaniem ciepłem.
Zintegrowany ze sterownikiem Meanwell, zasilany przez niskonapięciowy sterownik prądu stałego, który zapewnia bezpieczeństwo, oszczędność energii i długą żywotność. IP65 wodoodporny i 5 lat gwarancji.
Zastosowanie: oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie reklamowe, oświetlenie witryny, oświetlenie dekoracyjne, oświetlenie tunelowe, oświetlenie kwadratowe, oświetlenie fabryczne itp.
Specyfikacja produktu:
| Silnik LED | Wysokiej jakości układ SMD3030 |
| Dostępne W | 60 W, 80 W, 100 W, 120 W, 150 W, 200 W, 240 W |
| Współczynnik mocy | >0.90@220VAC |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +45°C |
| Dostępne napięcia | 90–305 V prądu zmiennego |
| Strumień świetlny | 60W: | 7800lm 80W: | 10400lm 100W: | 13000lm 120W: | 15600lm 150W: | 19500lm 200W: 26000lm | 240W: 31200lm |
| Stopień ochrony IP | Stopień ochrony IP65 |
| Kąty świecenia | 60° 90° 120° |
| Cri | >80 |
| Sprawność | 140Lm/W ± 10% |
| Cct | Neutralna biel (4000K), Naturalna biel (5000K), Zimna biel (5700K), Ciepła biel (3000K) - można dostosować |
| Certyfikaty | SAA, CB, CE, klasa II Chemiczna izolacja przeciwwybuchowa |
Wymiary:
Więcej szczegółów:




Układ LED LM80 Philips SMD3030
Średni okres użytkowania L70>50 000 godzin;
L90>20 000 godzin


Wysoka jakość Meanwell
Sterownik HBG
IP65 wodoodporny
Brak migotania
Bez odblasków
7 lat gwarancji
Instalacja

Uchwyt na hak

Uchwyt wiszący

Uchwyt montażowy
Popularne Tagi: oświetlenie led wysokiego składowania oświetlenie LED magazynu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupić, cena, najlepszy, tani, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka



