Produktów
Słoneczne zewnętrzne światło powodziowe
Wprowadzenie produktu:

Cecha produktu:
Ten słoneczny system oświetlenia powodziowego zawiera 5 reflektorów, każdy 500 lumenów;
21 "x13,7" 22% Efektywność energetyczna duży mono panel słoneczny w zestawie;
Zupełnie nowa bateria 6.4V 18,000mAh LifePO4 w zestawie;
Wysokowydajne reflektory słoneczne – pozostają oświetlone do 12 godzin;
Aluminiowy korpus lampy w obudowie matrycy zapewnia długotrwałą trwałość;
IP65 wodoodporny zaprojektowany, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania na zewnątrz, chroniąc lampę przed deszczem, śniegiem lub śniegiem;
Reflektory mogą być również stosowane w pomieszczeniach wewnętrznych.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu | 5 głowic Solar Flood Lights |
| Ilość świateł powodziowych. | 5 |
| Strumień świetlny | 500LM x 5 |
| LED Chip | SMD 2835 (wysoka wydajność) |
| Panel słoneczny | Krzem monokrystaliczny 6V/30WP |
| Bateria litowa | 6,4 V / 18 000 mAh |
| Temperatura barwowa | 3000K,5000K Dostosowane do indywidualnych potrzeb |
| Stopień ochrony IP | Stopień ochrony IP65 |
| Czas ładowania | 6-8 godzin |
| Czas pracy | 10-12 godzin |
| Materiały korpusu | Glin |
| Wymiar panelu słonecznego | 535 x 350 x 18 mm |
| Wymiar flood light | 130 x 172 x 43 mm |
| Temperatura | -20°C - +60°C |
| Gwarancja | 2 lata |
| Certyfikat | ISO9001, CE, RoHs, IP65 |
| Aplikacji | Stodoła, ogród, basen, garaż, wnętrze itp |
Więcej szczegółów:
【Rozświetl swój dom】
Pięciogłowicowy system słonecznego światła powodziowego Goldsuno rozświetli obszar zewnętrzny: drzwi wejściowe, podwórko, basen, znak, ogród, ścieżkę itp., A także obszar wewnętrzny: szopa, stodoła, garaż, magazyn itp. Dzięki oświetleniu od słonecznych świateł powodziowych od zmierzchu do świtu, Twoje dzieci lubią bawić się i biegać z psami na podwórku.
【Pięć głowic i łatwa instalacja】
5 reflektorów można zainstalować razem lub osobno, aby oświetlić obszar zewnętrzny / wewnętrzny. Panel słoneczny i światło powodziowe są łatwe w konfiguracji, które można zamontować na ścianie, a następnie podłączyć je za pomocą przedłużającego.
【21 "X13.7" 22% Efektywność energetyczna Mono Panele słoneczne 】
Panele słoneczne 30W, 6V, szybkie ładowanie pełnego naładowania w ciągu 6-8 godzin, 0 Rachunek za energię elektryczną. Włączy się o zachodzie słońca i wyłączy się automatycznie o wschodzie słońca. Jest wyposażony w wysokiej jakości koraliki LED i akumulator LifePo4 6.4v-18Ah Zapewniający średnio 10-12 godzin ciągłego czasu świecenia przy pełnym naładowaniu.
【Trwała i ip65 ochrona】
Wodoodporność o stopniu ochrony IP65 z wytrzymałą aluminiową obudową typu "wszystko w jednym" pozwala słonecznym reflektorom na zewnątrz z pilotem zapewnić oświetlenie nocne dla optymalnej wydajności przez cały rok i we wszystkich klimatach.






Popularne Tagi: solar outdoor flood light, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupić, cena, najlepszy, tani, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka










