Produktów
Przemysłowe oświetlenie halogenowe LED
1. Długa żywotność — zmniejsza koszty utrzymania.
2.Częste włączanie i wyłączanie nie wpływa negatywnie na działanie lamp.
3. Z zaworem wyrównującym ciśnienie.
4. Obudowa aluminiowa, przednia szyba ze szkła hartowanego.
Reflektor przemysłowy LED

Reflektory LED o dużej mocy to bardzo mocne światła, które oświetlają duży obszar. Te bardzo jasne światła są wykorzystywane w instalacjach oświetlenia komercyjnego i mają dużą liczbę lumenów. Tak więc reflektory LED dużej mocy zapewniają znaczną ilość światła. Pamiętaj, że moc i liczba lumenów to nie to samo. Jasność światła jest mierzona w lumenach, ale zużycie energii przez źródło światła jest mierzone w watach.
Opis produktu
1. Długa żywotność — zmniejsza koszty utrzymania.
2.Częste włączanie i wyłączanie nie wpływa negatywnie na działanie lamp.
3. Z zaworem wyrównującym ciśnienie.
4. Obudowa aluminiowa, przednia szyba ze szkła hartowanego.
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Kąt emisji światła | 115 stopni |
| Napięcie nominalne | 240 V AC |
| Minimum maksimum. częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Rodzaj lampy | DOPROWADZIŁO |
| Głębokość | 60 mm |
| min. wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| min. odporność na temperaturę | -20 stopień |
| Maks. odporność na temperaturę | 40 stopni |
| Materiał | Aluminium / szkło / plastik |
| klasa ochrony IP | IP65 |
| Minimum maksimum. napięcie nominalne | 220 / 240 V AC |
Więcej szczegółów obrazu


Podanie

Często zadawane pytania
1. Co robi reflektor LED?
Reflektory służą do zalewania obszaru światłem, jak wskazuje ich nazwa. Jest to najlepsza metoda wprowadzenia dużej ilości sztucznego światła do przestrzeni.
2.Co odróżnia oświetlenie LED od oświetlenia powodziowego?
Punktowe źródło światła zwane reflektorem LED może dawać równomierne światło we wszystkich kierunkach. Jej zasięg świecenia można dowolnie modyfikować.
3. Kiedy powinienem używać naświetlacza?
Użyj reflektora, aby zwrócić uwagę na określone elementy, takie jak dekoracje ścienne, detale architektoniczne, elementy krajobrazu lub eksponaty. Użyj reflektora, aby oświetlić większe obszary, takie jak parkingi, sceny, magazyny, drogi i inne miejsca, które wymagają szerokiego, stałego oświetlenia.
Popularne Tagi: led flood light industrial, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka









