Produktów
Zewnętrzne oświetlenie stadionowe LED o mocy 100 W
1. Silna odporność na korozję, szybkie odprowadzanie ciepła, odporność na deszcz i wodoodporność.
2. Dobra odporność na ciśnienie,-odporność na eksplozje i nietłuczenie, bezpieczniejsza w użyciu.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców zewnętrznych reflektorów stadionowych LED o mocy 100 W w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
-
Wprowadzenie produktu

- Cechy:
1. Silna odporność na korozję, szybkie odprowadzanie ciepła, odporność na deszcz i wodoodporność.
2. Dobra odporność na ciśnienie,-odporność na eksplozje i nietłuczenie, bezpieczniejsza w użyciu.
- Specyfikacja
| Moc | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 85-265 V, AC 100-277 V, 12-24 V DC, 24-48 V DC |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Skuteczność świetlna (LM/W) | 160 LM/W |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kąt wiązki | 180 stopni |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP66 |
| Tworzywo | Matryca ADC12-odlewająca aluminium |
| Kierowca | Normalny sterownik lub sterownik MEANWELL |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Chip diodowy | Układ LED Epistar 2835, układ LED Philips 3030 |
| Funkcja | bez migotania |
-
Szczegółowyobrazes:



- Stosowanie:


- O nas:


Pakowanie i dostawa:

- Często zadawane pytania
P: Czy możesz wykonać usługę ODM, OEM?
Odp.: tak, mile widziane są zamówienia ODM, OEM.
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Zwykle próbki przez 1-3 dni; Mała ilość może być dostarczona na tydzień, duża ilość zwykle około 30 dni roboczych.
P: Czy mogę otrzymać próbki do sprawdzenia i sprawdzenia przed złożeniem zamówienia?
Odp.: Tak, serdecznie możesz umieścić próbki w celu sprawdzenia jakości.
P: Ile lat gwarancji na Twoje produkty?
Odp.: Możemy zaoferować 3 ~ 5 lat gwarancji. Różne lampy mają różną gwarancję.
P: Jak mogę opłacić zamówienie?
Odp.: Zwykle płacisz w Alibaba, dostępny jest T/T z banku, dostępna jest również LC dla zamówienia masowego.
P: Jakie są warunki dostawy?
Odp.: dostępne są EXW, FOB, CIF itp. Możesz wybrać jeden z najwygodniejszych i najbardziej opłacalnych sposobów.
Popularne Tagi: zewnętrzne reflektory stadionowe LED 100w, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Awaryjne słoneczne światło powodziowe LedZobacz więcej> -
Bezprzewodowe reflektory przeciwpowodziowe z czujnikami r...Zobacz więcej> -
Oświetlenie przeciwpowodziowe w ogrodzieZobacz więcej> -
Challenger LED Flood LightZobacz więcej> -
Reflektor LED o mocy 200 WZobacz więcej> -
IP65 Wodoodporna zewnętrzna lampa LED Światło powodziowe LEDZobacz więcej>











