Produktów
Wodoodporna zewnętrzna lampa LED o mocy 600 W
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów
Opis produktów

Dzięki mocy 600 W zapewnia mocne oświetlenie, którego skuteczność świetlna może sięgać nawet 180 lm/W i strumień świetlny sięgający 100 000 lm, jasno oświetlając duże przestrzenie. Tymczasem zwykle ma stopień wodoodporności IP65 lub wyższy, co pozwala mu stabilnie działać w trudnych warunkach pogodowych, takich jak ulewne deszcze i burze piaskowe, zapewniając niezawodne działanie i długą żywotność.
Szczegóły produktów

| Moc | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 85-265 V, AC 100-277 V, 12-24 V DC, 24-48 V DC |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Skuteczność świetlna (LM/W) | 150 LM/W |
| Kąt wiązki | 180 stopni |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP66 |
| Tworzywo | Matryca ADC12-odlewająca aluminium |
| Kierowca | Normalny sterownik lub sterownik MEANWELL |
| Funkcja | bez migotania |
Popularne Tagi: Wodoodporny zewnętrzny reflektor LED o mocy 600 W, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-
Światła powodziowe z czujnikiem ruchuZobacz więcej> -
Fioletowe światło powodzioweZobacz więcej> -
Zmiana koloru zewnętrznych świateł powodziowychZobacz więcej> -
Reflektor LED z czujnikiem ruchu o mocy 10 WZobacz więcej> -
hurtownia 40-watowych kratek do ochrony oczu uczniów Oświ...Zobacz więcej> -
Wodoodporna zewnętrzna lampa powodziowa LED o mocy 100 WZobacz więcej>











