Produktów
Oświetlenie panelowe LED RGB 620*620mm 36W
1. Ultra cienka konstrukcja: 11 mm
2. Wysoka jasność: diody LED 5050
3. Najlepszy stabilny sterownik LED: Jest to kluczowy element panelu LED, a sterownik Meanwell może być opcjonalny
4. Możliwość przyciemniania: RGB można kontrolować w czasie i prędkości
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Opis produktu
• Doskonałe materiały ze stopu aluminium. Stylowa, trwała, kolorowa aluminiowa rama z zaawansowaną obróbką anodowaną i utleniającą. Zaawansowane projektowanie sprawia, że oświetlenie sufitowe jest bardziej eleganckie.
• Różne rozmiary panelu świetlnego LED dla Twoich opcji. Różnorodność kształtów (kwadrat, prostokąt)
• Łatwe do zainstalowania. Idealny do wbudowania w sufity systemowe, biura i może być używany jako element wiszący.
| Moc | 36W |
| Strumień świetlny | 2880 mb |
| Wydajność świetlna | 80 mb/w |
| Temperatura barwowa (CCT) | RGB(W) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | Ra>80 |
| Kąt wiązki θ/2 | 120 stopni |
| Napięcie wejściowe | 220-240/100-240VAC |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | >0.9 |
| Czas rozpoczęcia | Mniejsze lub równe 0.1s |
| Wydajność sterownika | >85% |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <15% |
| Ściemnianie | Tak |
| Materiał | Aluminium + PMMA LGP |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Wymiary | 620*620*10mm |
| Wygląd | Białe srebro |
| Instalacja | Do wbudowania/wiszenia/montażu powierzchniowego |
Więcej szczegółów




Obszary zastosowań

Popularne Tagi: Oświetlenie panelowe rgb led 620 * 620 mm 36 w, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również










