Produktów

LED wykończenie panel światło kwadrat
1. Slim poliwęglan panel dla niski sufit aplikacja.
2. Wysoka jasność z równomierny i odblaski wolny światło wyjście.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Produkt opis
| Moc | 20 W |
| Znamionowe wejście napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Praca temperatura | -10 stopień do 45 stopień |
| Moc czynnik | 0.9 |
WYMIARY I WAGA
| Opakowanie wymiary DxSxW (cm) | 26,1 cm x 4,5 cm x 24,7 cm |
| Wytnij wytnij wymiary | 200 mm |
| Dia | 230 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Szerokość | 230 mm |
Więcej szczegóły



Obszary z zastosowanie


Popularne Tagi:
Następny:
Kwadratowa lampa panelowa LED o mocy 12W
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

