Produktów
0-10Oprawa sufitowa LED V z możliwością przyciemniania
1. 70-90 procent oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnymi lampami.
2. Długa żywotność, która przekracza 50,{2}} godzin.
3. Wydajna płyta prowadząca światło zapewnia równomierne oświetlenie płaszczyzny.
4. Wygląd wygląda artystycznie, dystyngowany i elegancki, przyjazny dla środowiska,
5. Łatwy w instalacji, może zapewnić nie tylko światło, ale także przyjemne uczucie.
6. Wejście 85-265V AC, izolowany sterownik prądu stałego.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

225-7019 32W Panel LED 4000K
225-7020 32W Panel LED 6000K
225-7021 45W Panel LED 4000K
225-7022 45W Panel LED 6000K
202-7263 Zdalny 3-godzinny pakiet awaryjny
202-7264 Zestaw do montażu powierzchniowego dla
Panel 600x600 202-7267 Zestaw do montażu powierzchniowego do panelu 1200x600
202-7266 Zestaw do zawieszania drutu
Cechy
- Opłacalne i energooszczędne
- Idealny do użytku w różnych środowiskach
- 220-240V napięcie zasilania prądem zmiennym
- Wydajność oprawy 100 Lm/W
Atrybut
| Typ lampy | PROWADZONY |
| Długość | 595 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Jasność | 3500 lm |
| Głębokość | 34 mm |
| Kształt lampy | Kwadrat |
| Ton koloru | Światło dzienne |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Moc | 32 W |
| Napięcie znamionowe | 220 → 240 V AC |
| Klasa IP | IP65 |
Pokaż obrazy













Popularne Tagi: 0-10v ściemnialna lampa sufitowa LED, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-
Światła garażu w środkuZobacz więcej> -
Oświetlenie panelowe LED 2 stopy X 2 stopyZobacz więcej> -
Led 1x4 Płaski panel 5000kZobacz więcej> -
Oświetlenie panelowe Mini LedZobacz więcej> -
Panel LED Light Ciepły biały panel 2x4 PaneleZobacz więcej> -
Uchwyt w kształcie litery U IP65 LED UFO High Bay Lights ...Zobacz więcej>










