Produktów
Kwadratowa, wpuszczana oprawa LED typu Downlight z możliwością ściemniania
1. Pasuje do wycięcia w suficie o wymiarach 6,1 x 6,1 cala.
2. Kąt świecenia wynoszący 120 stopni zapewnia wystarczający zasięg oświetlenia.
Napięcie prądu przemiennego 3,120 V i zużycie energii elektrycznej 12 W
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców kwadratowych, ściemnianych opraw LED typu downlight w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Cechy
• Sprężyny złączne-ze stali nierdzewnej o dużej gęstości zapewniają trwałość opraw typu downlight z kwadratowymi panelami LED.
• Stały prąd jest zapewniany przez inteligentny sterownik IC o stałym-prądzie.
• Inteligentne zabezpieczenie obwodu sterującego IC dotyczące oświetlenia, ochrony przeciwprzepięciowej, przeciążenia, przetężenia, przepięcia, obwodu otwartego, zwarcia, przeciążenia i-zakłóceń.
Opis produktu
| Woltaż | 120 V AC |
| Moc | 12W |
| Temperatura barwowa | 4000 K (naturalna biel) |
| lumenów | 900 lumenów |
| Kąt wiązki | 120stopień |
| Indeks renderowania | CRI>80 |
| Kolor wykończenia | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 (odpowiednie do wilgotnych lokalizacji) |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Sterownik wliczony w cenę | Tak |
Więcej szczegółów



Aplikacja:
Doskonały do każdego zastosowania na suficie.

Popularne Tagi: kwadratowa, ściemniana, wpuszczana oprawa typu downlight, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Światła słoneczne w górę iw dółZobacz więcej> -
Oprawy niskoprofiloweZobacz więcej> -
Ultracienka oprawa typu downlightZobacz więcej> -
Wpuszczane, regulowane lampy sufitowe LEDZobacz więcej> -
Wpuszczany reflektor LED typu DownlightZobacz więcej> -
Oprawa wpuszczana LED typu Downlight z możliwością ściemn...Zobacz więcej>










