Produktów
Smukłe lampy LED w puszkach
2. Materiał radiatora: odlew ze stopu aluminium.
3. Temperatura pracy: -20C~+60C.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Cechy:
1. Napięcie wejściowe: AC85V-265V.
2. Materiał radiatora: odlew ze stopu aluminium.
3. Temperatura pracy: -20C~+60C.
4. Kolor: biały (6000-6500K), ciepły biały (3000-3500K).
5. Moc: 3 W, 4 W, 6 W, 12 W, 18 W, 24 W.
Specyfikacja
| Moc | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Napięcie | 85-265V |
| Materiał | Glin |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Aplikacja | Kryte komercyjne gospodarstwo domowe |
| Gwarancja | 5 lat |
| Elektrownia (PF) | Większe lub równe 0.9 |
| Temperatura pracy (stopnie) | -20~40 stopni |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| UGR | <19 |
| Kształt | Okrągły |
Więcej szczegółów

Aplikacja:
Doskonały do każdego zastosowania na suficie.

Popularne Tagi: wąskie diody LED w puszkach, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Para:
Oprawa wpuszczana COB
Następny:
Ultracienka oprawa typu downlight
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również










