Produktów

Wewnętrzne oświetlenie wpuszczane
● Bezpieczny i łatwy w montażu
● Długa żywotność, ponad 50 000 godzin
● Brak niebezpieczeństwa stłuczenia szkła
● Niskie zużycie energii
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Opis produktu
● Ochrona środowiska
● Bezpieczny i łatwy w montażu
● Długa żywotność, ponad 50 000 godzin
● Brak niebezpieczeństwa stłuczenia szkła
● Niskie zużycie energii
● Wysoka wydajność, oszczędność energii ponad 70% ~ 80%
● Modny design
● Obudowa ze stopu aluminium
Specyfikacja
| Produkt | wewnętrzne oświetlenie wpuszczane |
| Wymiar | Średnica 225 mm lub 225 * 255 mm |
| Moc | 18W |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Ilość diod LED | 90 sztuk diod LED SMD |
| Długość życia | >50000 godzin |
| Napięcie wejściowe | 85-265V AC,50-60 Hz |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| CRI | >80 |
| PF | >0.7 |
| Kolor | Ciepły biały, naturalny biały, zimny biały |
| CCT | 2800K-3200K,4000-4500k,6000K-6500K |
| Tryb kierowcy | Zewnętrzny sterownik |
| IP | IP40 |
| Materiał korpusu lampy | Aluminium |
| Orzecznictwo | CE, RoHS |
Więcej szczegółów



Aplikacja:
Doskonały do każdego zastosowania na suficie.

Popularne Tagi: wewnętrzne oświetlenie wpuszczane, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Następny:
Oprawa oświetleniowa z płaskim panelem
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

