Produktów
3-calowy, wpuszczany downlight LED z możliwością ściemniania
1. Szeroki zakres zastosowań: można instalować na ścianach i sufitach w salach konferencyjnych, hotelach, biurach, domach i tak dalej.
2. Bezpieczny interfejs zasilania, łatwy w montażu i demontażu.
3. Niskie zużycie energii, ochrona środowiska i oszczędność energii.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców 3-calowych, ściemnianych, wpuszczanych opraw LED typu downlight w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Cechy
• Niskie zużycie energii. Niższe ogrzewanie podczas pracy.
• Dostępny niezależny sterownik IC,-dostępny nieizolowany sterownik.
Opis produktu
| Woltaż | 120 V AC |
| Moc | 5W |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Temperatura barwowa | 3000 K (ciepły biały) |
| Kąt wiązki | 110 stopni |
| Zabarwienie | Biały |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Indeks renderowania | CRI>80 |
Więcej szczegółów



Aplikacja:

Popularne Tagi: 3-calowa ściemniana wpuszczana oprawa LED typu downlight, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupno, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również









