Produktów
Biały okrągły uchwyt do montażu powierzchniowego
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców białych, okrągłych opraw do montażu powierzchniowego w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
Funkcja produktu:
- Biała, okrągła oprawa do montażu powierzchniowego ma konstrukcję zarówno nowoczesną, jak i elegancką, dzięki czemu można ją łatwo zaakcentować w każdym projekcie wnętrza.
- Ta oprawa oświetleniowa oświetla całą przestrzeń w sposób jednolity i obfity, tworząc jasne i atrakcyjne otoczenie.
- Ze względu na prosty sposób instalacji jest to opcja oświetlenia, która jest wygodna i praktyczna w każdym pomieszczeniu.
Specyfikacja:
| Moc | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 80-83Ra lub 95-98Ra |
| Wsparcie Ściemniacza | Możliwość ściemniania triakiem lub 0-10 V |
| Układ LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Tworzywo | Osłona aluminiowa + PC |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| Osłona ramy | Biały |
| Napięcie wejściowe (V) | 85-265 V LUB 12 V DC, 24 V DC |
| Rozmiar wycięcia | 68 mm do 280 mm |
| Średnica zewnętrzna | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Szczegółowe obrazy:





Stosowanie:

Ciesz się możliwościami adaptacji tej okrągłej lampy LED montowanej na suficie, która doskonale nadaje się do dodania odrobiny wyrafinowania do projektu Twojego domu.
O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: biała okrągła oprawa do montażu powierzchniowego, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka












