Produktów

U-bend Led 60 cm świetlówka
●Użyj Taiwan Epistar SMD2835 z raportem LM80
● G13 lub dwa styki/obrócone zaślepki/R17D/FA8/pojedynczy styki/2G11/G5
●Pojedyncza moc końcowa lub podwójna moc końcowa
●Zwykła rurka ledowa (usuń balast) lub rurka ledowa kompatybilna z balastem dla opcji.
● Zastosuj izolację lub sterownik bez izolacji, bezpieczniejszy dla użytkownika
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów
U-bend led 60 cm świetlówkaOpis produktu
| Numer modelu | U-bend led 60 cm świetlówka |
| Długość | 600mm |
| Waty | 15w 18w 20w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| CRI | 80 |
| Wydajność lumenów | 160lm/w |
| Współczynnik mocy | PF> 0,95 |
| Temperatura koloru | 2700k-6500k |
| Kąt świecenia | 30°60°90°120° |
| Stopień IP | IP65 |
| Temperatura pracy | -20-55℃ |
| Materiały | Aluminium |
| Gwarancja | 5 lat |







U-bend led 60 cm świetlówka Zastosowanie


FAQ
P. Jaki jest czas realizacji?
Odp .: Niewielka liczba próbek zajmuje 3-5 dni, produkcja masowa 1-2 tygodnie, ilość zamówienia przekracza 2000 zestawów, a konkretny czas dostawy należy podać osobno.
P. Jakie jest MOQ zamówienia?
Odp .: MOQ zależy od tego, jakiego produktu potrzebujesz, regularne produkty wymagamy tylko MOQ 2PCS. PS: Jeśli chcesz zamówić próbkę do oceny jakości i badania rynku, z przyjemnością oferujemy dla Ciebie i nie wymagamy MOQ.
Popularne Tagi: u-bend led 60cm świetlówka, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsza, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również

