Produktów
Stylowa biała lampa sufitowa LED
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców stylowych białych paneli sufitowych LED w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
cecha produktu:
- Stylowa biała lampa sufitowa LED ma styl zarówno nowoczesny, jak i elegancki, i natychmiast poprawi wygląd każdego pomieszczenia, w którym zostanie zainstalowana.
- Technologia LED, która jest energooszczędna, zapewnia jasne i równomierne oświetlenie, tworząc ciepłe i przyjazne środowisko.
- Ta lampa sufitowa stanowi idealne uzupełnienie każdego modnego i współczesnego projektu domu, ponieważ jest wykonana z-trwałych materiałów i wymaga prostej techniki montażu.
Specyfikacja:
| Układ LED | Epistar/SMD2835 |
| Ocena IP | IP44 |
| Napięcie wejściowe | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Skuteczność świetlna | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moc | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Rozmiar | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Wsparcie Ściemniacza | Możliwość ściemniania triakiem lub 0-10 V |
| Tworzywo | Aluminium + PMMA |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Gwarancja | 5 lat |
| Osłona ramy | Biały i srebrny |
| Certyfikowany | TÜV, CE, ROHS |
Szczegółowe obrazy:





Stosowanie:

O nas:


Pakowanie i dostawa:

Popularne Tagi: stylowe białe oświetlenie sufitowe LED, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Gięcie w kształcie litery U T8 5000kZobacz więcej> -
Płaskie kwadratowe lampy sufitowe LEDZobacz więcej> -
Led Light Drop sufitowy odporny na kurz komercyjnyZobacz więcej> -
Panel LED Light Frame Okrągły kształtZobacz więcej> -
Kwadratowy okrągły biały panel ledowy 24 WZobacz więcej> -
Zewnętrzne światło LED z płaskim panelemZobacz więcej>












