Produktów
Oświetlenie panelowe LED Rgbw 60 × 60
1. Ultra-smukły, modny design.
2. Zastosuj diody LED SMD2835 o wysokim prześwicie jako źródło światła.
3. Osłona komputera zapewniająca miękki, zgodny strumień świetlny.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych producentów i dostawców oświetlenia panelowego rgbw 60 × 60 w Chinach. Zapraszamy do zakupu trwałych produktów na sprzedaż tutaj i uzyskania cennika z naszej fabryki. Wszystkie niestandardowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Cechy
- Świetne natężenie oświetlenia: źródło światła wykorzystuje chip-znanej marki, który charakteryzuje się długą żywotnością, doskonałą wydajnością świetlną i nieskazitelną konsystencją.
- Lampa spełnia standardy CE i RoHS, jest lekka, łatwa w montażu i wymianie, bezpieczna i-nie zanieczyszcza środowiska.
- Pełnokolorowa srebrna ramka RGBW/oksydacja anodowa w sprayu Opcjonalna biała ramka
- Z bezprzewodowym pilotem, 30 kolorów
- Doskonała jednorodność emisji światła dzięki ośmioletniemu rozległemu doświadczeniu w projektowaniu oświetlenia
- Hurtownikom i detalistom udostępniany jest unikalny kod kreskowy.
- Cztery-w-jednej diodzie LED RGBW z dodaną dodatkową białą diodą LED zużywającą 0,3 W/LED
| Zabarwienie | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Możliwość przyciemniania | dostępny |
| Rozmiar | 600*600*10 MM |
| Instalacja | Zawieszenie lub osadzenie |
| Waga | 3,8 kg |
| Współczynnik mocy | >0.9 |
| Tworzywo | Ałun. |
| MOQ | 1 sztuka |
| żywotność | 50 000 godzin |
| Eksportuj rozmiar kartonu | 65*65*3cm |
| Częstotliwość napięcia | AC 85 ~ 277 V |
| Gwarancja | 3 lata |
Więcej zdjęć


Instalacja
Panel LED smukły

Aplikacje
Szeroko stosowane w domach, biurach, restauracjach, hotelach, autobusach, pociągach, magazynach, miejscach parkingowych, szkołach, bibliotekach, fabrykach, magazynach, kasynach, garażach, szpitalach, centrach handlowych, supermarketach, centrach handlowych itp.
Popularne Tagi: Oświetlenie panelowe rgbw 60 × 60, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kupować, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
-
Żarówki Led w kształcie litery UZobacz więcej> -
Oświetlenie panelowe RohsZobacz więcej> -
Wiszące światła LED z płaskim panelemZobacz więcej> -
Upuść sufitowe panele świetlne ChmuryZobacz więcej> -
Panele akrylowe z sufitem podwieszanymZobacz więcej> -
Płaska lampa LED 3CCT do montażu podtynkowegoZobacz więcej>










