Produktów
Długi Panel LED Light 1200×150 Podświetlany
1. Podświetlenie bez LGP zapobiega wszelkim zmianom żółknięcia.
2. PCB z soczewką, skuteczność świetlna 100 lm/w, jednolita luminescencja.
3. Oferowane są białe, srebrne lub czarne aluminiowe ramy.
Wyślij zapytanie
Wprowadzenie produktów

Opis produktu
1. Podświetlenie bez LGP zapobiega wszelkim zmianom żółknięcia.
2. PCB z soczewką, skuteczność świetlna 100 lm/w, jednolita luminescencja.
3. Oferowane są białe, srebrne lub czarne aluminiowe ramy.
4. Lepsza wydajność oświetlenia, bez migotania i dostarczony wysokiej jakości transformator.
| Moc | 24W |
| Wymiar | L1195*S145*W31mm |
| Napięcie wejściowe | 100-265prąd przemienny 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | >0.9 |
| CRI | >80 |
| Strumień świetlny | 100 lm/W |
| Temperatura koloru | 3000K 4000K 5000K 6500K |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| SDCM | <5 |
| UGR | <20 |
| Efektywność | >89 proc |
Więcej szczegółów





Aplikacja
stacje metra, biura, przestrzenie edukacyjne i handlowe

Popularne Tagi: długi panel ledowy podświetlany 1200 × 150, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również









