Produktów
Oprawa ściemnialna Led Troffer Light
1. Płaski panel LED o wysokim lumenach PN-Q Płaski panel LED, światło dolne 150 lm / W
2. Źródło światła LED o wysokiej jasności i niskim tłumieniu, wysokiej jakości aluminiowa rama do rozpraszania ciepła.
3. Możliwość przyciemniania
4. Najlepsza jakość 3-5 lat gwarancji, żywotność ponad 50000 godzin
oprawa Możliwość przyciemniania światła led troffer

Cechy
1. Płaski panel LED o wysokim lumenach PN-Q Płaski panel LED, światło dolne 150 lm / W
2. Źródło światła LED o wysokiej jasności i niskim tłumieniu, wysokiej jakości aluminiowa rama do rozpraszania ciepła.
3. Możliwość przyciemniania
4. Najlepsza jakość 3-5 lat gwarancji, żywotność ponad 50000 godzin
Specyfikacja
| Przedmiot | Wartość |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000~5000k |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w) | 110/130 |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 80 |
| Wsparcie ściemniacza | TAk |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| Źródło światła | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V) | 120~277V/347V |
| Strumień świetlny lampy (lm) | 3960~6500 |
| Temperatura pracy (stopień) | -25-50 |
| Gwarancja (rok) | 5-Rok |
| Rozmiar | 603x603mm, 603x1215mm |
| Moc | 20~50W |
| Metoda instalacji | Zawieszony, do zabudowy, do montażu powierzchniowego |
| Funkcjonować | Możliwość przyciemniania, regulacja CCT i mocy, czujnik i awaryjne |
oprawa Możliwość przyciemniania światła led troffer
Więcej zdjęć


Instalacja
Panel LED 10w

FAQ
Wszelkie pytania lub chcesz wysłać zapytanie!
P: Jak długo mogę oczekiwać, że otrzymam próbkę paneli sufitowych?
O: Po opłaceniu próbki i przesłaniu nam potwierdzonych plików próbki będą gotowe do dostarczenia w ciągu 3-5 dni roboczych. Próbki zostaną wysłane do Ciebie ekspresowo i dotrą w ciągu około 5-7 dni.
Q:. Kim jesteśmy?
Odp.: Mamy siedzibę w Guangdong w Chinach, począwszy od 2010 r., sprzedajemy do Ameryki Północnej (66.00 procent), Europy Północnej (25. 00 procent), Europy Wschodniej (3. {{6 }} procent ), Azja Wschodnia (2. 00 procent ), Azja Południowa (2. 00 procent ), Ameryka Południowa (00. 00 procent ), Środkowy Wschód (00.00 procent). W naszym biurze jest łącznie około 101-200 osób.
P: Jak możemy zagwarantować jakość?
Odp .: Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją; Zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;
P: Co możesz u nas kupić?
Odp .: ŚWIATŁO PANELU LED, ŚWIATŁO LED TRI PROOF, ŚWIATŁO LED GROW, ŚWIATŁO LED LINIOWE, LED UFO HIGH BAY, ŚWIATŁO PANELU SKY, ŚWIATŁO LINIOWE LED, TROFFER LED, PODTRZYMANIE AKUMULATORA itp.
P: Ile metrów kwadratowych twojej fabryki?
Odp .: Ponad 2000 metrów kwadratowych.
Popularne Tagi: oprawa ściemnialna led troffer light, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepsza, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka








