Produktów
Panel sterowania Dali
•równomierne oświetlenie sufitu i ścian
•Zerowa konserwacja, brak konieczności wymiany lamp
•Dostępne wersje awaryjne i ściemniane
•Łatwa do czyszczenia, zmywalna powierzchnia
•5 lat gwarancji
panel kontrolny Dali

Opis produktu
• Złącza przyciskowe zapewniają beznarzędziowe podłączenie elektryczne.
• Wysoka efektywność systemu skutkuje oszczędnością energii do 120 lm/W.
• Dostępne wersje awaryjne i ściemniane
• Dobra redukcja olśnienia (UGR < 19)
• 5 lat gwarancji
• Komfortowe światło i wysoka spójność kolorów
• Zewnętrzny sterownik zapewniający większą elastyczność i prostą instalację
| Nazwa produktu | panel kontrolny Dali |
| Wymiary | 595 mm x 595 mm x 80 mm |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Dostarczone lumeny | 3600 lm |
| CRI | 80 |
| UGR | <19 |
| CCT | Ciepła biel 3000k |
| Moc | 30W |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Kąt wiązki | 90 stopni |
Więcej szczegółów



Wyposażenie / Akcesoria
Dostępne akcesoria dla kilku opcji montażu
Skrzynka przyłączeniowa z dołączonym 3-biegunem lub 5-zaciskiem biegunowym
W zestawie linka zabezpieczająca do oprawy
W zestawie wsporniki zabezpieczające
W zestawie zewnętrzny osprzęt sterujący
Nie nadaje się do użytku z awaryjną skrzynką konwersyjną

Obszary zastosowań
Bezpośredni zamiennik opraw ze świetlówkami
Biura, sale konferencyjne
Recepcje, foyer, korytarze, windy
Nadaje się do systemów sufitów podwieszanych o rozmiarze rastra 600 x 600 m

Często zadawane pytania
1. Dlaczego DALI jest przydatne?
Podobnie jak sieć komputerowa, DALI jest uznanym na całym świecie standardem, który umożliwia dwukierunkową komunikację między statecznikami typu lumiere (oprawa oświetleniowa). Każdy statecznik ma swój własny adres, a sygnały i instrukcje mogą być kierowane inaczej dla każdej sterowanej oprawy.
2.Jaki jest cel oświetlenia DALI?
„Digital Addressable Lighting Interface” (DALI) to protokół komunikacyjny do zastosowań związanych z oświetleniem budynków i służy do komunikacji między urządzeniami sterującymi oświetleniem, takimi jak stateczniki elektroniczne, czujniki jasności lub czujniki ruchu.
Popularne Tagi: panel sterowania dali, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, kup, cena, najlepiej, tanio, na sprzedaż, w magazynie, bezpłatna próbka









